Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na facebooku (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-81913)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiaj na facebooku - mr.X - 25-04-2014 13:12

Zarejestrowałem się na crakrevenue, ale nie dostałem maila. Próbowałem z 2 kont i nic, mają jakieś opóźnienia lub limity rejestracji?


RE: Zarabiaj na facebooku - ssssss94 - 26-04-2014 12:40

Ok, mam kilka kont, 2 z nich zostały zablokowane. Jest założona blokada na znajomych(do ominięcia) ale pózniej prosi o skan dowodu ze zdjęciem. Teoretycznie jestem w stanie podrobic, ale nie chce tego robić. Jest inny sposób na odblokowanie dostępu?


RE: Zarabiaj na facebooku - chladek317 - 26-04-2014 14:21

Raczej nie ma innego sposobu. Mi nawet po wysłaniu prawdziwego zdjęcia dowodu nie odblokowali, bo bla bla bla bla.


RE: Zarabiaj na facebooku - Montresor - 04-05-2014 20:57

Mam taki problem.. Kiedy klikam link zeby zmienic profil na FP i wpisuje nazwe FP to wyskakuje mi info od FB "Nasze automatyczne systemy wykryły, że nazwa „nazwa” nie odpowiada ani nie jest podobna do nazwy Twojego profilu". Ktos pomoze?


RE: Zarabiaj na facebooku - Chyrek - 04-05-2014 22:13

Poradnik nadal aktualny?


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 17-05-2014 10:59

(04-05-2014 22:13)Chyrek napisał(a):  Poradnik nadal aktualny?

Jak najbardziej. Przedstawione tu metody są jednymi z najbardziej uniwersalnych w zarabianiu przez Internet, np. celowanie w grupę napalonych mężczyzn niemal zawsze przyniesie jakiś profit, zależny jedynie od pomysłu i włożonego czasu pracy.


RE: Zarabiaj na facebooku - WalecByWalec - 17-05-2014 11:47

Serwer od hasła nie działa Sad


RE: Zarabiaj na facebooku - Androoo - 17-05-2014 22:47

Profil biznesowy czyli jaki? Firma, organizacja lub instytucja? czy Lokalna firma lub miejsce?


RE: Zarabiaj na facebooku - fcbmafi - 18-05-2014 06:58

Super fajne


RE: Zarabiaj na facebooku - Androoo - 01-06-2014 18:13

To już nie działa: Nasze automatyczne systemy wykryły, że nazwa „xxx” nie odpowiada ani nie jest podobna do nazwy Twojego profilu „Anita Nowak”. Użyj nazwy, która będzie taka sama lub podobna, a następnie spróbuj ponownie. - taki bład mi wywala przy próbie migracji