Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na facebooku (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-81913)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiaj na facebooku - yurko - 11-01-2014 11:33

a wiecie gdzie kupić zagraniczne konta fb i fanpage?


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 11-01-2014 12:51

@up

Gotowe konta i fanpage to przede wszystkim blackhatworld oraz digitalpoint - a pakiety reklamowe, zagraniczne lajki itd. - zdecydowanie góruje fiverr.


RE: Zarabiaj na facebooku - bubaj123 - 16-01-2014 09:28

Konto znowu śmiga, miałem blokadę tylko na jeden tydzień Smile


RE: Zarabiaj na facebooku - mlekoju - 24-01-2014 19:08

Coś u mnie tym razem nie wyszło z zamianą profilu na fp, wszystko zrobiłem jak trzeba a lista znajomych nie przeszła w fanów profilu ;/
A było ich ponad 1,5k facepalm


EDIT:
Jednak po godzinie like wskoczyły na fanpage Smile Wszystko działa.


RE: Zarabiaj na facebooku - Pole - 25-01-2014 21:39

Mam pytanie jak chce zmienić fanpage to dlaczego na biznesowy a nie na społeczność ?


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 25-01-2014 21:42

Gdybyś przeczytał temat, to byś wiedział, że to pytanie już padło. Smile

http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-81913?pid=804860#pid804860

Natomiast w żaden sposób nie wpływa to na prowadzenie i promowanie fanpage'a. Wink


RE: Zarabiaj na facebooku - Pole - 25-01-2014 22:13

No właśnie to czytałem, i ta odpowiedź mnie nie usatysfakcjonowała .


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 26-01-2014 14:08

Szczerze powiedziawszy to nie wiem, dlaczego taki jest wymóg Facebook'a, aczkolwiek zgodnie z przysłowiem "jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze", prawdopodobnie profilom biznesowym częściej oferują płatne promowanie fanpage'a, przy większości postów dodają informacje o płatnym zbieraniu publiczności, opłaceniu dodatkowego zasięgu itd.


RE: Zarabiaj na facebooku - deejwid - 26-01-2014 20:57

Fajny poradnik Smile


RE: Zarabiaj na facebooku - mlekoju - 22-03-2014 11:05

Dziś próbowałem skonwertować profil z 4,8k znajomych na fanpage i wyskakuje mi taki błąd:

[Obrazek: rL26t.jpg]

Wie ktoś może jak to obejść? Bo ja nie chcę łączyć stron tak jak mi wyskakuje na fb, chce zamienić profil na fanpage... Liczy się dla mnie szybka odpowiedź Smile