Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na facebooku (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-81913)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiaj na facebooku - toonwie - 19-12-2013 20:11

ja spróbowałem na polskich stronach ale kicha. A takie pytanie jak facebook raz da mi weryfikacje znajomych to jest szansa że dostanę to dziadostwo jeszcze raz?


RE: Zarabiaj na facebooku - mlekoju - 19-12-2013 22:17

Tak, jak za dużo ich zapraszasz to mogą Smile

Ja na jednym koncie miałem chyba 4 czy 5 razy Angry


RE: Zarabiaj na facebooku - zeton - 20-12-2013 16:47

rozumiem mlekoju, że za każdym razem sobie jakoś poradziłeś. Przy bardzo dużej ilości znajomych (z łapanki) taka weryfikacja łatwa nie jest, masz na to jakiś patent ? zbiorcze screny znajomych czy coś podobnego ??


RE: Zarabiaj na facebooku - mlekoju - 20-12-2013 19:49

Drugie fake konto, na dwóch przeglądarkach wchodzę i wtedy po prostu sprawdzam osoby wymienione niżej Big Grin
Tylko trzeba to robić szybko, bo jest ograniczenie czasowe, ile to dokładnie nie wiem Xpokerface


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 20-12-2013 19:54

Przy identyfikacji zdjęć znajomych (wybór właściwej osoby z 5 -ciu proponowanych) sposób mlekoja jak najbardziej działa - sam w ten sposób postępowałem. Wink Natomiast jeśli wyskoczy nam zdjęcie danej osoby i zostaniemy poproszeni o wpisywanie jej danych z imienia i nazwiska to taką weryfikację niezwykle trudno przejść poprawnie. smutny

Dlatego lepiej zapobiegać, niż leczyć. Lol


RE: Zarabiaj na facebooku - logitech5 - 20-12-2013 20:15

Właśnie zaczynam z FB, dzięki przyda się.


RE: Zarabiaj na facebooku - Styler - 20-12-2013 20:20

Dużo zarobiłeś ta takim sposobie?


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 20-12-2013 20:32

Jak się porządnie przyłożysz to spokojnie zarobisz minimum kilka stówek miesięcznie. Wiadomo, poradnik nie przedstawia 'kury znoszącej złote jaja' - niemniej jednak w każdym razie w dalszym ciągu idzie coś z niego wyciągnąć, chociaż złote czasy już minęły, a konkurencji coraz więcej. Tongue


RE: Zarabiaj na facebooku - mlekoju - 21-12-2013 14:17

Właśnie skorzystałem z konwertera Big Grin

Działa świetnie, like się trochę aktualizują, ale wszyscy znajomi co byli na profilu teraz będą na fanpagu Jerk2
Czas to przełożyć na wejścia na strony 2


RE: Zarabiaj na facebooku - Hiuston - 21-12-2013 14:28

(20-12-2013 19:49)mlekoju napisał(a):  Drugie fake konto, na dwóch przeglądarkach wchodzę i wtedy po prostu sprawdzam osoby wymienione niżej Big Grin
Tylko trzeba to robić szybko, bo jest ograniczenie czasowe, ile to dokładnie nie wiem Xpokerface
Już nie da się tak sprawdzać. :/