Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na facebooku (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-81913)

Strony: 1 2 3 4 5


Zarabiaj na facebooku - poczmail - 15-12-2013 19:04

Poradnik stanowi odniesienie do obszerniejszego artykułu na blogu zarabiam.pl - zapraszam http://zarabiam.pl/zarabianie-na-sieciach-spolecznosciowych/


Witam,

w dobie ogromnej popularności Facebooka’a i czasach, w których niemal każdy ma swój profil na tym serwisie, warto przysiąść i zainteresować się metodami zarobku z nim związanymi. Dziś postaram się przybliżyć jedną z nich. Uprzedzam, że wiedza zawarta w tym poradniku jest w pewnej mierze ogólnodostępna, a część zaprezentowanych tu pomysłów nie jest mojego autorstwa (choć nie wszystkie oczywiście Tongue). Szaman sprzedawał coś podobnego za pieniądze na tym forum – głupio wyłudzać od ludzi kasę za mało autorskie materiały, więc w tym poradniku znajdziecie zarówno oklepane i znane wielu metody, jak i te bardziej ‘niszowe’ zagrania.

1. Tworzenie kont, weryfikacja, budowanie zaplecza


Tworzenie kont wydawać się może łatwym i prostym orzechem do zgryzienia. W rzeczywistości jednak wielu może mieć problemy z ich kreowaniem w dziennych ilościach +10, bowiem Fb będzie blokował możliwość zakładania kolejnych kont. Fajnie jest przygotować się odpowiednio do tego działania, pobrać program TOR i posiadać wolne startery do weryfikacji telefonicznej. Stosujmy zasadę 1 IP = 1 konto zakładane na dane z kraju, na który wskazuje nasze aktualne IP za pośrednictwem TOR’a. Ważna uwaga, do realizowania metod z tego poradnika koniecznie trzeba zakładać konta płci żeńskiej i takie też wybierać zdjęcia. Najlepiej nadadzą się do tego pobudzające zmysły (Tongue) zdjęcia młodych dziewcząt, nie będące zarazem zbyt wyzywające ani odważne. Dlaczego właśnie takie? Ano pomoże to nam w kolejnym punkcie, jakim jest zdobywanie znajomych.

Aby zdobyć realnych znajomych z całego świata wpisujemy w wyszukiwarkę FB frazę „add me”, a wyniki wyszukiwania zawężamy jedynie do grup. Jest ich naprawdę mnóstwo, mają one różną liczbę członków, przeważne od 1k do 30k. W dołączaniu do nich panuje prosta zasada – im więcej, tym lepiej, jednak pamiętajmy o umiarze, bo facebook może nas zacząć wnikliwiej obserwować. Poniżej lista zaczerpnięta z innego forum:

http://www.mediafire.com/view/3u3m4i1xernwpes/Add+me+groups+%5BBHW%5D.txt

W jaki sposób zdobywać znajomych? Ano prosty, wystarczy dodać post w stylu „single and searching – add me”, „add me if u want” itd. Warto też dodać pikantne zdjęcie, to przyciąga napaleńców. Pamiętajcie, byście sami nie wysyłali zaproszeń lub robili to bardzo sporadycznie – zmniejszy to ryzyko utraty konta. Dobrze jest też zachować odpowiedni umiar – Fb prosi o weryfikację kont zdjęciami znajomych przy liczbie znajomych zazwyczaj 500+, więc bezpieczniej jest ‘hodować’ konto poniżej tej liczby friendsów. No chyba, że będziemy zabezpieczeni przed wszelkimi metodami weryfikacji i będziemy chcieli stworzyć z konta przyszły fanpage’a, o czym będzie mowa w dalszej części poradnika.

Działając tymi metodami nasze konto bardzo szybko nabierze kształtów, zdobędziemy setki realnych znajomych i zasadniczo już jesteśmy gotowi na monetyzowanie tychże ‘atutów’. Możemy je podzielić na dwa sposoby.

2.Zarabianie

1) Non – fanpage

Czyli bez żadnego fanpage’a, prosto z poziomu konta. Wink Cóż, sposobów wykorzystania tych kont jest mnóstwo, przedstawię listę kilku najbardziej powszechnych

a) budujemy stronę, na której rzekomo udzielamy pokazów erotycznych – blokujemy ją Content Lockerem, a potem ostro promujemy wśród znajomych na FB
b) spamujemy "kolegom" na czacie wyżej wymienionym linkiem
c) istnieją programy partnerskie, które płacą nam za rejestracje na stronie adult, np. crackrevenue – przystępujemy do jednego z takich programów, reklamując go za pośrednictwem naszego profilu np. w taki sposób „Today I give a show on [nasz reflink]. Don’t wait, watch my natural talent!” Jerk
d) do poprzedniego punktu fajnie skutkuje też np. taki tekst „każdy, kto zarejestruje się z tego linka, otrzyma plik moich hot fotek” - oczywiście, nie zawsze aktualny Lol
e) spam linkiem…mspartners Big Grin Uwierzcie, że tematyka łatwego zarabiania w sieci jest też mocno oblegana Wink
f) sprzedaż konta tutaj lub na fiverr – cena zależna od ilości fanów i krajów, z których pochodzą
g) wrzucanie linków adf.ly, imgdino itd., słowem serwisów, które płacą za każdorazowe kliknięcie - maskujemy je pod przykrywką tekstu np. "Hey, check my latest photo" What do you think about it? :*"

2) Fanpage

Tutaj mamy większe pole do popisu i naprawdę można ciekawie wykorzystać takie konto w możliwościach zarobkowych. Pierwszą opcją jest konwersja prywatnego konta na fanpage – ma ona sens wtedy, gdy osiągniemy liczbę friendsów zbliżoną do maksimum, jakim jest 5000 znajomych (nigdy DOKŁADNIE TYLE). Wtedy korzystamy z następujących narzędzi:

https://www.facebook.com/pages/create.php?migrate – kreator zamiany – KONIECZNIE NALEŻY WYBRAĆ PROFIL BIZNESOWY

https://www.facebook.com/help/175644189234902[/quote] - odpowiedzi na wszelkie pytania (warto zapoznać się przed konwersją)

Z tak utworzonym fp, mającym blisko 5k naturalnych fanów można wiele zrobić. Wink Od indywidualnego wykorzystania, po dalsze zdobywanie lajków, na sprzedaży kończąc. Więcej info w poradniku sawincjusza, różnica taka, że to obcujemy z międzynarodowymi fanami, nie tylko polskimi. Wink

http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-facebook-pasja-fani-zysk-81682

Jeśli chcemy osiągnąć zadowalającą sumę ze sprzedaży takiego fp można posłużyć się też dwoma fajnymi mykami. Po pierwsze dobić ok. 10% fanów za pomocą bota do addmefast (nie robi to dużej różnicy w ogólnej aktywności), a po drugie wykorzystać tanie kupony facebook ads, o których wspominał Bandaid (http://zarabiam.com/Temat-Nisza-na-allegro-Najlatwiejsze-pieniadze-w-waszym-zyciu-80145). Taki fanpage, z większą ilością fanów, większą aktywnością dzięki organicznej reklamie Facebook’a sprzeda się za dużo, co stanowi po prostu więcej kaski dla nas. Na koniec taka rada, fanpage sprzedawajcie najlepiej na zagranicznych forach, chociażby digitalpoint, czy blackhatworld - nie próbujcie tutaj, bo Was zlinczują. Jerk2


Tyle ode mnie, mam nadzieję, że poradnik się przyda. Jeśli Ci się spodobał możesz nagrodzić moją pracę reputem.

Endżoj!

Wszelkie pytania piszcie w temacie.

Pozdrawiam


RE: Zarabiaj na facebooku - mlekoju - 15-12-2013 19:47

Co do linków mspartnesr to facebook je wyczuwa i blokuj, nawet przez skracanie.
Próbowałem przez tinyurl.pl i goo.gl nie da rady umieścić linku do ms parners.

Co do adf.ly to działa Big Grin

A co do konwersji z profilu na fanpage to przyda mi się to bardzo Big Grin
Dzięki za to.


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 15-12-2013 20:06

Spróbuj przepuścić któryś z linków mspartners przez ulinks.net - ostatni raz, kiedy próbowałem zdobyć odwiedzających to działało. Smile A jeśli teraz jest już nieaktualne to trzeba szukać innych skracaczy, które odpowiednio zmaskują link przed automatami facebook'a (co wcale łatwe nie jest). Tongue


RE: Zarabiaj na facebooku - Bandaid - 15-12-2013 20:30

Bardzo, bardzo dobry poradnik. Reput leci.


RE: Zarabiaj na facebooku - pepopepko - 15-12-2013 20:36

Chciałem zapytać, odpowiedni umiar to mniej więcej ile dziennie?Tongue


RE: Zarabiaj na facebooku - bimgadinga - 15-12-2013 20:45

dzieki za artykul bardzo przydatny


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 15-12-2013 20:59

(15-12-2013 20:36)pepopepko napisał(a):  Chciałem zapytać, odpowiedni umiar to mniej więcej ile dziennie?Tongue


Chodzi o dołączanie do grup? Wiem, że odpowiedź 'to zależy' niezbyt Cię usatysfakcjonuje, ale sam musisz opracować sobie złoty środek metodą prób i błędów. Ja sam robiłem to w taki sposób, że dołączałem do 10 grup na jednym koncie, czyściłem ciastka, odpalałem na nowo TOR'a i z innego konta wysyłałem prośby do 10 INNYCH grup niż te poprzednie. Jak już na każdym miałem te 25 - 30 grup zaprzestawałem, bo taka ilość w zupełności wystarczy do dalszych działań. Wink


RE: Zarabiaj na facebooku - pepopepko - 15-12-2013 21:13

Dzięki za odpowiedź, ja spróbuje póki co na 1 koncie ile mniej więcej można dodać znajomych w 1 dniuTongue


RE: Zarabiaj na facebooku - poczmail - 15-12-2013 21:28

@up

To działaj, tylko nie przeholuj. Tongue


RE: Zarabiaj na facebooku - lukasz.t - 17-12-2013 10:47

Super, dzieki za info. Poleciał reput Big Grin