Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę twoim mentorem [Androidowiec] + dowody wypłat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Zostanę twoim mentorem [Androidowiec] + dowody wypłat (/Temat-Zostane-twoim-mentorem-Androidowiec-dowody-wyplat-81909)



Zostanę twoim mentorem [Androidowiec] + dowody wypłat - Androidowiec - 15-12-2013 18:06

Chcecie zarabiać pieniądze?
Nie wiecie jak zacząć?
Nie przychodzą Ci do głowy żadne pomysły?

Dobrze trafiłeś/aś!
Pomogę Ci rozpocząć przygodę z zarabianiem w internecie.
Wystarczy że zarejestrujesz się z mojego refa, a ja wytłumaczę w jaki sposób zarobić sporą sumkę. Mam kilka działających sposobów Smile

Przekonaj się sam - pisz gg 48608002

Oto moje dowody wypłat z konkurencyjnego serwisu freebiz (taka sama zasada działania):
[Obrazek: sFzZ32b.jpg]

Zarobiłem też ~3700zł w serwisie easysub, ale z racji tego że zamknęli interes nie mam jak przedstawić dowodów wypłat :/


RE: Zostanę twoim mentorem [Androidowiec] + dowody wypłat - UmCyK - 15-12-2013 18:31

Czy zdradzasz sposoby przez które ty zarabiasz ??


RE: Zostanę twoim mentorem [Androidowiec] + dowody wypłat - Majka - 15-12-2013 18:33

(15-12-2013 18:31)UmCyK napisał(a):  Czy zdradzasz sposoby przez które ty zarabiasz ??

i czy przy większej ilości osób zarobki znacznie się obniżą?


RE: Zostanę twoim mentorem [Androidowiec] + dowody wypłat - TastemanPL - 15-12-2013 18:55

Napisałem na gg i nic.


RE: Zostanę twoim mentorem [Androidowiec] + dowody wypłat - Androidowiec - 15-12-2013 19:19

Na razie wstrzymuję przyjmowanie nowych


RE: Zostanę twoim mentorem [Androidowiec] + dowody wypłat - TastemanPL - 15-12-2013 19:29

Dobrze wiedzieć.