Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięte filmy na YouTube i ban - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Usunięte filmy na YouTube i ban (/Temat-Usuniete-filmy-na-YouTube-i-ban-81903)



Usunięte filmy na YouTube i ban - mikolaj90 - 15-12-2013 16:39

Siemka, niedawno youtube usunęło mi 5 filmów z hackami i zbanowało konto... Chciałbym zapytać jak zarabiać na tym PPA skoro oni cały czas usuwają filmy i banują konta ?

Niby niektórzy wstawiają na forum wypłaty z FC i, że oni niby nie reklamują filmów na YT ale jak to możliwe skoro "to coś" musi dotrzeć do większego grona odbiorców Xpokerface

Pozdro


RE: Usunięte filmy na YouTube i ban - Bolt - 15-12-2013 16:45

Robią blogi a potem je pozycjonują Wink


RE: Usunięte filmy na YouTube i ban - dondoonsie - 15-12-2013 16:51

Mam filmy co banują je za 2 dni. Za tydzień, za 2 tygodnie.

A mam filmy co stoją 2 miesiące. Więc da się. Fakt youtube usuwa konta i filmy, ale trzeba sobie jakoś radzić.

Dużo ludzi zarabia mając bloga i pozycjonując go , nie używają do tego youtube.


RE: Usunięte filmy na YouTube i ban - bodek7654 - 15-12-2013 17:06

(15-12-2013 16:39)mikolaj90 napisał(a):  Siemka, niedawno youtube usunęło mi 5 filmów z hackami i zbanowało konto... Chciałbym zapytać jak zarabiać na tym PPA skoro oni cały czas usuwają filmy i banują konta ?

Niby niektórzy wstawiają na forum wypłaty z FC i, że oni niby nie reklamują filmów na YT ale jak to możliwe skoro "to coś" musi dotrzeć do większego grona odbiorców Xpokerface

Pozdro

witaj w naszym swiecie niesprawiedliwosci Lol

zarabianie na YT staje sie coraz ciezsze , przez to ze flaguja ci masowo konta i na to nic nie poradzisz