Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Filmiki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Filmiki. (/Temat-Rozwiazane-Filmiki-8190)



[Rozwiązane]Filmiki. - KristopheR - 05-06-2010 08:24

Witam was, mam taki problem.
Dotyczy on nowych filmików, które dodaje Lockerz. Otóż nie mogę ich oglądać. Jak i tych "Bunnies" tak i "Robotech". Próbowałem już przez Servery DNS i dalej nie działały. Dalej ten sam napis, może macie jakiś sposób?
Proszę o pomoc, każdą PRZYDATNĄ odpowiedź nagrodzę +


RE: Filmiki. - Magnus - 05-06-2010 08:28

To są filmiki dla amerykańców.Wcześniej też takie się pojawiały oglądałem je przez proxy ale tylko te które mi nie chodziły bo może być ban za proxy.Ale na majowych restocku normalnie zamówiłem swoją nagrodę.


RE: Filmiki. - mateja11 - 05-06-2010 08:31

Filmiki ,,Bunnies" Są tylko dla USA... i tylko oni mogą je oglądać....
A Ci pewnie chodzi o ten napisa
Cytat:You are not in a geographic region that has access to this content.
Tłumaczenie:
Cytat:Nie jesteś w regionie geograficznym, która ma dostęp do tych treści.
Możesz spróbować przez Proxy


RE: Filmiki. - Gumowy - 05-06-2010 09:46

Na samym poczatku ludzie kombinowali, i ogladali przez PROXY, Lockerz napisało, że nie będzie karac jeśli się nie będzie już ich oglądac, poprostu jeśli obejrzałeś na początku (marca) nic ci nie zrobią, ale jak teraz byś obejrzał mogli by ci PTZ zabrac albo coś.


RE: Filmiki. - Vesperus - 05-06-2010 12:45

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=4584


RE: Filmiki. - KristopheR - 05-06-2010 16:06

Dobra, temat do zamknięcia.

Powyższa 4 otrzymuje reputy (+), kto napisze teraz w tym temacie nie dostanie już plusa.
Dziękuje.


RE: Filmiki. - Yanke$ - 05-06-2010 16:49

VESPERUS napisał(a):http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=4584
Nie radzę ryzykować z tym programem, gdyż najprawdopodobniej korzysta z zakazanych przez Lockerz sposobów. Nie wiem, po co kombinujecie - większość filmików działa normalnie, tylko niektóre są zablokowane, ponieważ nie są dla naszego obszaru geograficznego. Naprawdę trudno mi zrozumieć, czemu tak kombinujecie... Czy jest to warte anulowania nagrody ?


RE: Filmiki. - Kilol - 05-06-2010 19:20

Autor prosił o zamknięcie.Wink

Mój poprzednik dobrze mówi.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Filmiki. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.