Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. (/Temat-Lockerz-com-is-temporarily-down-for-upgrades-Please-check-back-in-a-bit-819)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Greg0rr - 11-01-2010 19:07

uniknęli roztrzelania i dzisiaj włączyli stronkę. Czyżby czytali nasze forum ? O.o Ciągle nie ma Z-listera. Czy ktoś w ogóle wie co oni robili przez te półtora dnia ?


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Alcor - 11-01-2010 20:38

Naprawiali błędy? xD


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Mathis K - 11-01-2010 21:17

hehe jak tak naprawiaja jak na poprzedniej aktualizacji to spoko... Big Grin


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Zolix - 11-01-2010 22:10

więcej błędów niż było teraz jest a ja nie mogę odpowiedzieć na dzisiejsze pytanie bo mam błąd o co chodzi??? Wcześniej mogłem a teraz już mi nie dodaje pzt Sad


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - turbocwaniak - 11-01-2010 22:47

moim zdaniem przygotowują się do oficjalnego otwarcia lockerz. Robią wszystko pod nową wersje strony(nie ma po co ulepszać wersji, którą za chwilę zmienią!!!)


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Szyna - 12-01-2010 01:17

Ludzie, troche zrozumienia, pewnie mają nawał roboty.


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Zolix - 12-01-2010 14:19

sie wkurzyłem bo wczoraj nie mogłem odpowiedzieć na dialies ale już mog a mnie gówno obchodzi co oni tam robią tylko chce restocku i żeby pzt oddali za tamte 2 dni ;/


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Szymik - 12-01-2010 14:30

Cały czas nie mam membera , ale przysłali mi email że do końca tego tygodnia powinni skończyć
Hey,

We've been having a few problems with display errors, so it may say that
you're
not a Z-Lister even though you've actually invited 20+ friends. No
worries, as
we're working on it and hope to have it fixed by the end of the week.

Also, we have a ton of t-shirts that we will be shipping out soon. Make
sure
your shipping information is completely and correctly filled out in the
Settings page of your profile. International members should use standard
English lettering. No accents or other unusual characters.

So sit tight, relax, and enjoy the Z-List....you earned it. Holla!

-C


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Mathis K - 12-01-2010 15:55

kurde a ja od przed wczoraj nie moge wejsc na strone :/


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Zolix - 12-01-2010 20:43

spróbuj zmienić przeglądarkę albo zresetuj ruter czy tam kabel jak kto woli ; d może pomorze