Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. (/Temat-Lockerz-com-is-temporarily-down-for-upgrades-Please-check-back-in-a-bit-819)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Mathis K - 10-01-2010 23:26

tylko ciekawe czy po aktualizacji daja taka sama ilosc ptz zwyklym memborom jak z-listerom? Smile


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - con1u - 11-01-2010 06:20

naprawilo komus bugi? bo mi nie dali z-listera;/


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - skalarado - 11-01-2010 08:49

Ja wierze w to (jako jedyny chyba) ze robia nowa wersje lockerz Big Grin


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Athemis - 11-01-2010 08:53

Wszystko jest, jak było. Ehh Sad


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Zolix - 11-01-2010 15:19

wszystko tak samo i mam buga z dialies wy tez go macie?

jak wpisuje odpowiedz do pokazuje you earnet 4 points ale nie dochodzi mi do ogolnych a jak odswierzam strone to moge jeszcze raz wpisac odpowiedz i tak samo wy teraz tak macie czy tylko mi taki powstal bug?


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Aja - 11-01-2010 15:38

(11-01-2010 15:19)Zolix napisał(a):  wszystko tak samo i mam buga z dialies wy tez go macie?

jak wpisuje odpowiedz do pokazuje you earnet 4 points ale nie dochodzi mi do ogolnych a jak odswierzam strone to moge jeszcze raz wpisac odpowiedz i tak samo wy teraz tak macie czy tylko mi taki powstal bug?

Tylko ty tak masz ja odpowiedzialem rano i mam normalnie ptz i zapisana odpowiedz


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Lauri - 11-01-2010 16:36

z-listera nadal brak ;] w kulki leca i to rowno

punktow za pytanie tez mi dodac nie chce Smile


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Zolix - 11-01-2010 16:48

no wlasnie mi tak samo ;/ jakis bug a nawet jak teraz wpisalem to mi wyswietlolo ze dodalo 2 pzt xD ciekawe


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Mathis K - 11-01-2010 16:56

lol a ja mam tak samo jak bylo wczoraj nawet nie moge wbic na ta stronke Big Grin


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - real - 11-01-2010 17:58

U mnie działa wszystko OK, najpierw odpowiedzialem na dailes, dodalo 4 ptz, potem zalogowalem sie znowu i dodalo 4 ptz za logowanie Wink