Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fires a prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Fires a prawo (/Temat-Fires-a-prawo-81899)

Strony: 1 2


Fires a prawo - brumell12 - 15-12-2013 15:36

witam , jestem tutaj dosc nowy i chcialbym o co spytac bo nie zabardzo znalazlem w tematach ;p . Mianowicie czy fires jest legalne , czy korzystajac z serwisu moge miec pewnosc ze nie zapukaja do mnie panowie w czarnych garniturach ? Tongue


RE: Fires a prawo - choli11 - 15-12-2013 15:39

Serwis jest legalny.
Przestępstwo oszustwa możesz popełnić poprzez nieodpowiednie opisy do promocji.
Artykuł 286 kodeksu karnego poczytaj.
Serwis broni się regulaminem na każdej podstronie.


RE: Fires a prawo - jaro225 - 15-12-2013 15:42

Nawet jeśli podasz opis niezgodny z prawem, to jest baaardzo mała szansa, że ktoś cię zgłosi...


RE: Fires a prawo - brumell12 - 15-12-2013 15:46

opis niezgodny z prawem ? Mozecie podac jakis przyklad ?


RE: Fires a prawo - choli11 - 15-12-2013 15:51

Wiesz , że pliki nie działają a piszesz,że jest tam do pobrania twoja nowa twórczość przykładowo nagranie muzyczne.
Już masz oszustwo , bo nie ma tego pliku tam.
Pozdrawiam


RE: Fires a prawo - bolo9797 - 15-12-2013 15:57

Jest regulamin na stronie , wiec gow** moga ci zrobic . Nawet w telewizji o tym bylo.


RE: Fires a prawo - brumell12 - 15-12-2013 15:59

A moge pisac ze np Jestem Kasia i wlasnie zrobilam sobie sesyjke nago i chcialabym sie nia z wami podzielic - "link" .?? . Czy to tez podchodzi pod to oszustwo ?


RE: Fires a prawo - choli11 - 15-12-2013 16:02

Włącz myslenie , jesli by chcieli dojsc to wiadomo , ze jest oszustwo chyba , ze naprawde jestes Kasią i zrobilas taka sesje i naprawde ona bedzie.
Tak naprawde ciezko cos wykombinowac , zeby nie nagiac prawa tym osobom , ktore rozsylaja i promuja .
Najbezpieczniej sam link , ale to wiadomo 0 zachety potencjalnej osoby.


RE: Fires a prawo - brumell12 - 15-12-2013 16:04

To juz sam nie wiem czy spammowac samym linkiem gdzie wejsc bedzie o wiele mniej czy z opisem ktory jest nie legal ;d


RE: Fires a prawo - jaro225 - 15-12-2013 16:13

Ja to rozumiem tak, że jeżeli nie podajesz bezpośredniego tekstu typu: Tu macie darmowe doładowanie ( link ), tylko np. Właśnie dostałem darmowe doładowanie ( link ), to to nie jest naginanie prawa, bo nie ma nic napisane, że akurat na tej stronie co podałeś dostaniesz do doładowanie.