Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam domenę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam domenę (/Temat-Sprzedam-domene-81885)



Sprzedam domenę - dsmstars - 15-12-2013 11:20

klasyg.pl atrakcyjna domena pod serwis z memami lub do innych zastosowań Smile Ofki na priv zapraszam Smile


RE: Sprzedam domenę - Hiuston - 15-12-2013 15:19

Nie ma to jak założyć przed chwilą domene na 1and1 która jeszcze nie została "zatwierdzona" i chcieć ją sprzedać facepalm


RE: Sprzedam domenę - bcclicks - 15-12-2013 15:36

Byznesmen


RE: Sprzedam domenę - Stworkowaty - 15-12-2013 15:41

Atrakcyjna ? Mnie by taka nazwa zniechęciła bardzo, przykro mi, ale jeżeli już ją opłaciłeś to straciłeś tylko kasę. ; _ ;


RE: Sprzedam domenę - dsmstars - 15-12-2013 16:00

Cytat:Nie ma to jak założyć przed chwilą domene na 1and1 która jeszcze nie została "zatwierdzona" i chcieć ją sprzedać
he he w d** byłeś g** widziałeś ... domena założona 5 miesięcy temu. Irytują mnie tacy wszystkowiedzący i mądrale... nie wypowiadaj się więcej w tym temacie

Cytat:Atrakcyjna ? Mnie by taka nazwa zniechęciła bardzo, przykro mi, ale jeżeli już ją opłaciłeś to straciłeś tylko kasę. ; _ ;

o tak naprawdę ? twoje pieniądze że się przejmujesz? wyraziłeś swoje zdanie, bardzo mnie to cieszy, dla jednych atrakcyjna dla innych nie


RE: Sprzedam domenę - DeoRIP - 15-12-2013 16:17

Trochę kulturalniej bo na razie pokazujesz sobą że z obory wyszedłeś.


Sprzedam domenę - surfer0700 - 05-01-2015 14:08

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.