Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać darmowe minuty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać darmowe minuty (/Temat-Jak-wykorzystac-darmowe-minuty-81874)



Jak wykorzystać darmowe minuty - qlfon - 14-12-2013 22:53

mam dużo darmowych minut i sms do wykorzystania, może ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić.
niestety nie mogę wysyłać żadnych sms-premium ani dzwonić na takie numery bo telefon jest na abonament i tego nie obowiązują darmowe minuty


RE: jak wykorzystać darmowe minuty - asiorek - 15-12-2013 00:21

zadzwoń do dziewczyny, do babci Smile Spytaj jak sie czują. Troche dziwne pyytanie..


RE: jak wykorzystać darmowe minuty - Admin - 15-12-2013 00:56

Pewnie liczył że uda się to spieniężyć ale raczej mało możliwe... Bynajmniej nie mam oczywistych pomysłów.


RE: Jak wykorzystać darmowe minuty - asiorek - 15-12-2013 01:04

ewentualnie niech popyta znajomych czy nie potrzebuje zadzwonic ;d i niech bierze stawke mniejeszą niz operator tego co chce gdzieś zadzwonić Smile


RE: Jak wykorzystać darmowe minuty - qlfon - 15-12-2013 09:08

(15-12-2013 00:21)asiorek napisał(a):  zadzwoń do dziewczyny, do babci Smile Spytaj jak sie czują. Troche dziwne pyytanie..

dzwonie ale już nikt nie chce ze mną gadać Tongue

(15-12-2013 00:56)Admin napisał(a):  Pewnie liczył że uda się to spieniężyć ale raczej mało możliwe... Bynajmniej nie mam oczywistych pomysłów.

na to właśnie liczyłem no cóż dzięki


RE: Jak wykorzystać darmowe minuty - Styler - 15-12-2013 16:20

Nie wszystko da się zamienić na złotówki.


RE: Jak wykorzystać darmowe minuty - Takaon - 19-12-2013 21:52

Kuknij se na serwis bajonet.pl za dzwonienie, słuchanie dostajemy punkty a je wymieniamy na nagrody...