Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykupie miejsce reklamowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykupie miejsce reklamowe (/Temat-Wykupie-miejsce-reklamowe-81870)



Wykupie miejsce reklamowe - sheko12 - 14-12-2013 21:16

1.Kupie Miejsce reklamowe na twojej stronie WWW
2.Opis Wykupię miejsce reklamowe na twoim portalu ogólnotematycznym, serwisie lub forum dyskusyjnym.
Jestem zainteresowany stronami nie powiązanymi z tematyką erotyczną, poniżej przedstawiam czego wymagam od danej strony internetowej.

Mój projekt który byłby reklamowany, to forum dyskusyjne o tematyce Webmastering|Zarabianie w sieci, forum jest nowe, świeże i dopiero je rozwijam.
  • Minimum 150-100 wyświetleń dziennych przez realnych użytkowników, mam namyśli brak botów i użytkowników tych samych korzystających również z tego samego IP
  • Reklamowany byłby baner o wymiarach 468px na 60px, mniejsze rozmiary również będą wchodzić w gre, link i inny wygląd poszczególnych elementów graficznych
  • Widoczność reklamy: np nie na samym dole gdyż nie będzie ona dobrze spostrzeżana przez userów przeglądających stronę

Chciałbym by cena była również rozsądna co do pubikacji mojego materialu na waszej stronie WWW.
3.Zdjęcia Brak
4.Kontakt e-mail [email protected] lub GG: 38069076:
5.Cena Określona i ustalona
6.Sposób zapłaty za przedmiotPayPal, Przelew bankowy


RE: Wykupie miejsce reklamowe - 30procent - 15-12-2013 13:30

a w mojej sygnaturze?





































.


RE: Wykupie miejsce reklamowe - Styler - 16-12-2013 19:24

Najwidoczniej tylko strony.


Wykupie miejsce reklamowe - surfer0700 - 22-01-2014 03:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.