Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
123mamut - OSZUST ! ! ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 123mamut - OSZUST ! ! ! (/Temat-123mamut-OSZUST-81852)

Strony: 1 2 3 4


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - 123mamut - 14-12-2013 19:26

Ta jasne


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - Boguśś - 14-12-2013 19:30

no widać ze próbowałes wyłudzić, bo jak ja z marcelem robie wymiane kasy na pp wzamian na bank, zawsze daje jako prezent aby nie zabrało tej zasranej prowizji.. A ty widać ze specjalnie dałeś, aby potem odzyskać Smile Widać, że smierdzi wałkiem na kilometr Smile


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - marcel_kk - 14-12-2013 19:31

(14-12-2013 19:09)123mamut napisał(a):  Nie mój numer i tak by ktoś podważył mam z t-mobile.

Ale Twój wspólnik któremu użyczyłeś konta ma w Play.
A tak w ogóle co ma piernik do wiatraka ? Można mieć tela w kilku sieciach.
Użyczyłeś konto wspólnikowi, oszukałeś mnie na 50 zł
i teraz próbujesz się wybielić ? Tylko się pogrążasz.
Mam tylko nadzieje że do rana Admin posprząta takiego śmiecia jak Ty z tego forum aby innym nie przykleił się do buta.
Powyżej na screnach widać mechanizm oszustwa


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - GoodLecki - 14-12-2013 19:33

(14-12-2013 19:26)123mamut napisał(a):  Ta jasne
Widać że głupi jesteś i w tej materi nigdy nie miałeś kontaktu z Policja dlatego nie wierzysz , potrafie to zrozumieć ale się musisz jeszcze wiele nauczyć Smile, jest wiele wiele innych opcji znalezienia cie małym nakładem pracy bo swoje gg wykorzystywałes na dzisiątkach stron w sieci przez długi czas i co nigdy nie logowałes sie z domowego komputera ? Po za tym nawet jak wykorzystałes kogos innego do tych celów np kolege to go udupią a on ciebie wsypie tak czy siak Smile


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - Boguśś - 14-12-2013 19:38

widać, że kolega sie nie obawia policji bo 50 zł to wg naszego prawa niska szkodliwość społeczna czy coś takiego... Więc on mysli ze nic mu nie zrobia Smile Ale sie mylisz Smile Jesli marcel bd chcial moze isc na policji i przestawic dowody Smile Moga sie tym zajac a nawet nie, bo taka jest nasza kochana policja Smile


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - marcel_kk - 14-12-2013 20:05

@123mamut tymi bezsensownymi tłumaczeniami tylko się pogrąża.
Najbardziej rozbawiło mnie to stwierdzenie ze ma tela w T-mobile to nie mógłby dokonać oszustwa....bu cha cha


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - GoodLecki - 14-12-2013 20:27

Tutaj kolejna strona tego pana http://www.podtekst.eu/
Wystarczy teraz że se tu założy konto: http://www.domaintools.com/research/whois-history/?q=podtekst.eu
źródło:http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-Reklama-na-stronie-podtekst-eu-36237
I ma twoje dane gdyż dla domen .eu nie są standardowo ukrywane dane i mozna to zrobić na zyczenie do tego czasu dane sa dostępne i przez taki i podobne serwisy zapisywne .

Jest opcji pełno jeszcze jak ci marcel nie odda hajsu napisz poszukamy dalej w końcu dojde do jego danych w taki czy inny sposób Big Grin

Po za tym obstawiam że gościu jest tu znany na forum i ma znane konto i wszyscy będa w szoku kto to jak dojdziemy do niego Big Grin


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - marcel_kk - 14-12-2013 20:31

Na razie oszust idzie w zaparte.
Do jutra ma czas, potem Admin pożegna bez żalu tego delikwenta z gimnazjum.


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - Ewcia6000 - 14-12-2013 20:34

oszust Sad Po co Admin trzyma oszustów na tym forum ?


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - Admin - 14-12-2013 20:45

(14-12-2013 20:34)Ewcia6000 napisał(a):  oszust Sad Po co Admin trzyma oszustów na tym forum ?

A po co zadajesz tak głupie pytania? Myślenie naprawdę nie boli, spróbuj, nie bój się.

Oszust z dnia wczorajszego na prośbę Marcela dopiero jutro miały zostać podjęte kroki wobec niego (liczył że sobie coś wyjaśnią), z uwagi na fakt że @[123mamut] nie wykazywał zainteresowania rozwiązaniem tematu dostał bana już dziś.