Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
123mamut - OSZUST ! ! ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 123mamut - OSZUST ! ! ! (/Temat-123mamut-OSZUST-81852)

Strony: 1 2 3 4


123mamut - OSZUST ! ! ! - marcel_kk - 14-12-2013 17:32

Stary oszukańczy sposób, ale pojawia się co pewien czas i ciężko się przed nim uchronić.
Z użytkownikiem 123mamut przeprowadziłem transakcje doładowania telefonu na kwote 30 zł w dniu 12.12.2013r. i było wszystko o.k.
Na następny dzień ponownie się zgłosił i zaproponował kolejna wymianę na kwotę 50 zł.
Po doładowaniu przezemnie jego numeru telefonu użytkownik 123mamut wycofał pieniądze z mojego PP.
Próby porozumienia się z nim nic nie wniosły, idzie w zaparte że nie wie kto z jego konta wysyłał PW. Stary numer dać kolesiowi login i hasło niech kogoś skubnie na parę złoty a potem ogłosić że był włam.
Uważam, że to jego konto i jest on w 100% odpowiedzialny za udostępnienie loginu i hasła innym osobom oraz następstw z tego wynikłych.

[Obrazek: 2pqkh82.jpg]

[Obrazek: 2lww0vd.jpg]

[Obrazek: dqn1wn.jpg]

[Obrazek: t8lzlt.jpg]


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - 123mamut - 14-12-2013 18:13

Ktoś mi wszedł na konto ile razy mam pisać na pp to nawet nie moje imie i nazwisko. Po za tym trzeba było jako prezent brać.


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - dawidzcs - 14-12-2013 18:17

Ewidentnie widać na screnach że Marcel został oszukany.
Sam fakt udostępnienia konta w celu dokonania oszustwa jest karalny!


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - marcel_kk - 14-12-2013 18:20

(14-12-2013 18:13)123mamut napisał(a):  Ktoś mi wszedł na konto ile razy mam pisać na pp to nawet nie moje imie i nazwisko. Po za tym trzeba było jako prezent brać.

Dałeś konto kumplowi aby dokonał oszustwa.
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - GoodLecki - 14-12-2013 18:35

Stara metoda najpierw się robi uczciwą wymianę aby potem zaproponować wyższą kwotę i zrobić wałka.Zapewne za pierwszym razem wysłał ci jako krewnemu a za drugim nagle jako usługa.Propozycja kolejnej wymiany na drugi dzień też dużo mówi.
Ewidentne oszustwo tego gościa , zresztą każdy odpowiada za swoje konto, było z jego ma płacić

Osobiście proponuje mały research pana mamuta sieci i skontaktowanie się z innymi użytkownikami z tych for może przeprowadzał jakies wymiany przez bank wtedy będzie można podać go na Policje bezpośrednio z jego danymi a jest w czym szukać ponieważ ma wiele kont na innych forach o zarabianiu i nie tylko, jest tez pare kont ala fotka w których się podszywa pod inne osoby.
Tutaj link gdzie szukac pana mamuta w sieci : Mamut oszust
Warto też zgłosić PayPalowi że to fake jest założony na lewe dane i wykorzystywany do oszustw a wtedy szybko do niego dojdą i asekuracyjnie zablokują srodki , a jak wypłaci wszystskie środki i będzie miał minus to juz go pp będzie ścigać Smile

To jest jego była strona która reklamował w sieci : ogloszenia-zarobkowe.pl + gg1493023 skąd: Link
Teraz wystarczy zgłosić oszustwo na policji i zwrócic się do rejestratora o udostepnienie danych osoby rejestrującej tą domene
Można tez zwrócic sie do adminów tych for gdzie reklamował swoją stronkę pokazując im ten wątek , wtedy masz szanse uzyskac ip z których sie logował w danym czasie, a na pewno w ciągu 2 ostatnich lat logował się ze swojego komputera w domu Smile


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - ryback - 14-12-2013 18:43

hahaha wlam na konto
ile razy juz to slyszelismy ???!!!!!
tak jak napisane wyzej kazdy odpowiada za swoje konto i jesli jakims cudem Smile)))) co w to nie wierze bezwiednie ktos zrobil jakis walek z jego konta musi za to odpowiadac i wynagrodzic straty spowodowane utrata konta (tak nawiasem konto jak widac wrocilo do wlasciciela czyli normalnie qwa cud Big GrinD )a swoich roszczen dochodzic samemu i szukac wlamywaczaBig Grin
zeby robic przekret na 50 zl toz to normalnie swieta i sylwester na bahamaBig Grin za to beda
kolejny gimbusowy przekret i tyle
ostatnio modny sie zrobil przekret na bilety takze tez uwazacBig Grin


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - michal8921 - 14-12-2013 18:44

Co ten użytkownik 123mamut jeszcze robi na tym forum ? Jego konto on powinien dbac aby nikt sie nie włamal ani nie dawac nikomu niezaufanemu swoich danych. Powinien dostac bana albo ewentualnie dokonczyc transakcje z marcelem Wink "za błędy się płaci"
pozdrawiam michal8921


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - Boguśś - 14-12-2013 18:54

@123mamut wątpie aby Ci sie ktoś włamał.. Czemu nagle na nastepny dzień 50 zł i jako usługi ?

Oraz Imie i naziwsko nie twoje tak ? Ale nr musi być twój bo tego nie zaprzeczyłeś SmileJerk2


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - 123mamut - 14-12-2013 19:09

Nie mój numer i tak by ktoś podważył mam z t-mobile.


RE: 123mamut - OSZUST ! ! ! - GoodLecki - 14-12-2013 19:19

Mamut idiote to ty rób z kogos innego ewidentnie widac że wałka próbowałeś robić i strasznie amatorsko zresztą Smile , i ile ty masz lat ktos ci się "włamał" na konto ty odpowiadasz.
Zreszta teraz wystarczy uzyskac dane rejestracyjne z twojej starej domeny :
ogloszenia-zarobkowe.pl , zgłosic cie i pewnie jeszcze pare wałków wyjdzie które wcześniej zrobiłes i wtedy nie będzie tylko 50zł.
Weż nie udawaj greka oddaj gościowi hajs i zniknij i tyle. A jeśli logowałeś sie kiedykolwiek na to forum z twojego domowego komputera to fru fru nie wywiniesz się. Big Grin
A jeśli komukolwiek na tym forum udało ci sie coś sprzedać to tez da się dojśc do twoich danych tam nikt praktycznie nie korzysta z paypala Smile

Zastanów się za nim będziesz brnął dalej po z powodu glupich 50zł narobisz se dużo większych kłopotów