Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Matomy, SupersonicAds itp - ankiety, zadania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Matomy, SupersonicAds itp - ankiety, zadania (/Temat-Matomy-SupersonicAds-itp-ankiety-zadania-81835)



Matomy, SupersonicAds itp - ankiety, zadania - Horusssek - 14-12-2013 14:12

Mam pytanie odnośnie tych afort ankiet itp z serwisów matomy, supersonicads, sponsorpay i paymentwall. W wielu grach strochach itp z tych serwisów można zdobywać jakieś punkty, waluty. Metoda z kartami Sim działa to wiem nawet na podstawie tego forum lecz czy jest jakiś sposób na wykonywanie tych ankiet? Gdy ja próbuję jakąś wykonać, wpisuję to co potrzeba i potem pisze że nie ma ankiet odpowiednich do danych wprowadzonych przeze mnie przez co nic nie mogę wykonać. Czy są jakieś uniwerslanego typu dane za które nalicza punkty? Wiem że może to wam się wydać dziwne że chcę się w to bawić lecz w tym serwisie za oferte z kartą SIM dostaje 100-150 punktów a za ankietę 50-100 więc te ankiety też się opłaca.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi poradził jak wykonywać te ankiety żeby zyskiwać coś z nich.


RE: Matomy, SupersonicAds itp - ankiety, zadania - rasianiek587 - 15-12-2013 20:38

Tak