Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Da się jeszcze zarobić na blogu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Da się jeszcze zarobić na blogu? (/Temat-Da-sie-jeszcze-zarobic-na-blogu-81829)



Da się jeszcze zarobić na blogu? - Wader - 14-12-2013 12:57

Cześć Smile

Jako, że ostatnio kończą mi się pieniądze zarobione na AC od maja do sierpnia, a to nie była mała sumka, zastanawiam się czy jest jeszcze sens wracać do AC z blogiem? Przestałem zarabiać w sierpniu po tych rygorach ze strony Google. Da się jeszcze wybić z blogiem w google? Czy może teraz już pozostał tylko YT? Przyznam się, że na YT nigdy nie zarabiałem.

Za każdą pomocną odpowiedź nagrodzę reputem.
Pozdrawiam, Wader.


RE: Da się jeszcze zarobić na blogu? - Pieczarkowy - 14-12-2013 13:09

Wydaje mi się, że blog to podstawa. Dobrze wypozycjonowany blog powinien stanowić po pewnym czasie pasywny dochód, a takich blogów można mieć kilka. YouTube? Usuną Ci konto i startujesz od nowa, a tutaj jedynie możesz dostać filtra od Google... ale to nie koniec świata, bo odkręcić się to da.


RE: Da się jeszcze zarobić na blogu? - poczmail - 14-12-2013 13:13

Głupie pytanie, czy da się jeszcze wybić z blogiem PPA w google. Jasne, że tak. Dostaniesz filtra po jakimś czasie na jednego, skupiasz się na drugim i czekasz, co dalej będzie z pierwszym. Mądre promowanie na YT także przynosi duże zyski, tylko z głową pozycjonuj filmik i nie daj sie zjeść konkurencji. Tongue


RE: Da się jeszcze zarobić na blogu? - Wader - 14-12-2013 14:19

Dalej warto katalogować? Są może jakieś nowe sposoby na wypromowanie? Bardzo ważna jest unikalność tekstu? Bo raczej nie da się mieć unikalnego, bo i tak każdy kopiuje..:/

Wy na czym zarabiacie? Blog czy YT?


RE: Da się jeszcze zarobić na blogu? - Pieczarkowy - 14-12-2013 14:58

Pozycjonować (backlinki) można dzięki temu programowi: http://search-engine-ranker.gsa-online.de/
Tyle, że jest on płatny, do naszej dyspozycji pozostaje 5 dni triala. Jest to chyba tzw. black seo, bo nieumiejętnie korzystając z tego programu można sobie trochę syfu narobić jak i filtra od Google.

Unikalność tekstu jest dość ważna, bo na pewno wyżej będzie Twój link, w którym są unikalne treści, niż linki o takiej samej. Zawsze warto pozmieniać pozycję danych słów itd, to też się liczy.

Ja staram się zarabiać na tym i na tym. "Staram", bo dopiero zaczynam. Huh


RE: Da się jeszcze zarobić na blogu? - Sky1982 - 15-12-2013 22:56

To czy uda Ci się teraz zarobić na blogu zależy od niszy której wybierzesz, konkurencji i Twojego wkładu pracy.


RE: Da się jeszcze zarobić na blogu? - 30procent - 20-12-2013 16:16

najlepiej na blogu bo na yt juz ni zarobisz duzo


RE: Da się jeszcze zarobić na blogu? - logitech5 - 20-12-2013 20:17

Jak ktos ma glowe, to da sie Wink i czas


RE: Da się jeszcze zarobić na blogu? - comanche - 20-12-2013 22:09

Pewnie ze sie daWink YT nadal jest dobrym zrodlem zarobku i mimo coraz wiekszego ruchu z google na moim blogu nie odejde od YT