Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwanie filmów YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Usuwanie filmów YouTube (/Temat-Usuwanie-filmow-YouTube-81822)



Usuwanie filmów YouTube - Pieczarkowy - 14-12-2013 11:35

Cześć,

wczoraj postanowiłem się zająć już na poważnie PPA, (pomijając czynności na blogu) zrobiłem dwa hacki, filmy do nich i zacząłem je promować. Miały po ok. 60 lajków i kilkaset wyświetleń... i zostały usunięte. Jedna nisza jest świeża, filmów o niej było kilka, wszystkie są na bieżąco usuwane. Co radzicie, bawić się w to dalej czy zająć się inną niszą?

Rozumiem, że można usunąć po jakimś czasie film, tak jak wszystkim usuwają czasem... ale nie po kilku godzinach, dwukrotnie... 4

Cytat:Co najmniej jeden z Twoich filmów został zgłoszony przez Społeczność YouTube jako nieodpowiedni. Zgłoszone filmy są sprawdzane przez zespół YouTube pod kątem zgodności z naszymi Wytycznymi dla społeczności. Po zapoznaniu się z poniższymi filmami stwierdziliśmy, że zawierają one treści naruszające nasze wytyczne. Filmy te zostały wyłączone:
xxxxxxxxxxxxxxx
Twoje konto otrzymało jedno ostrzeżenie związane z Wytycznymi dla społeczności. Ostrzeżenie przedawni się za sześć miesięcy. Dalsze naruszenia wytycznych mogą spowodować tymczasową utratę możliwości przesyłania treści do YouTube i/lub trwałe usunięcie Twojego konta.



RE: Usuwanie filmów YouTube - Sky1982 - 15-12-2013 22:58

Dosyć dziwna sprawa. Spróbuj dodać nisze z innego konta, innego ip i zmień troszkę nazwe /opis jeśli możesz. także długość filmiku i ścieżka dzwiękowa może być tutaj istotna.