Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) (/Temat-Dziennik-PPA-Dom-Mar-Czas-na-rozkwit-PPA-81805)

Strony: 1 2


Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - dom.mar - 13-12-2013 23:01

WITAM!
Założyłem ten dziennik z powodów, by mieć większa mobilizację do pracy w PPA na serwisie FireCash.Org ( Dobry wybór? ).
Nie jestem pro earnem, o PPA dowiedziałem się około 3 tygodnie temu od kolegi i postanowiłem spróbować swoich sił w tym wszystkim, przez 3 tygodnie naczytałem się masy poradników jak i rozmawiałem o PPA z wieloma osobami - a więc teraz czas na założenie konta na FireCash i rozpoczęcie swojej przygody w PPA.

Jaką metodą będę działać?
- Pozycjonowanie w GOOGLE + Masa filmów na YT jak i ich pozycjonowanie,
- Reklamy wpisów z bloga na forach z tematyką danego wpisu, tak by zrobić zainteresowanie wokół danej niszy.

Jakie mam cele?
W grudniu osiągnąć próg 100 $ ( myślicie, że jest to możliwe? )
A na styczeń planuje osiągnąć conajmniej 500 $ ( myślę, że się uda )

Zamierzam pracować sumiennie po kilka godzin dziennie, a efekty swojej pracy jak i co zrobiłem będę pisać w tym temacie, który specjalnie po to utworzyłem, możliwe, że miałbym też czasem kilka pytań do użytkowników z większym stażem, czy je tutaj zadawać? Za odpowiedzi satysfakcjonujące mnie napewno zareputuje...

Mogę zostać także poleconym kogoś na jakimś serwisie innym niż FC w zamian za nisze, z których śmiało dziennie uzyskam conajmniej 2 pobrania, wtedy jestem w stanie przenieść się na inny serwis, bądź też zrobić drugie konto na FC ( czy jest to dozwolone ? )



Grudzień: 0 / 100 $
Przygotowane na styczeń:
BRAK


Będę na bieżąco aktualizował temat jak i dodawał nowe posty z pytaniami do was + z nowinkami o PPA jakie udało mi się przechwycić zdobywając doświadczenie, mam nadzieje, że wam się przydadzą.

Pozdrawiam!
Dominik



Dzień 1
Zakup serwera + domeny na blog,
Instalacja WP - zakup szablonu + jego wgranie,
Stworzenie loga, zakładki How To download,
Stworzenie fanpage jak i rozpoczęcie dodawania fanów ( addmefast, LikePlus.Eu itd)
Wgranie podstawowych wtyczek na bloga takich jak: Ip blacklist cloud, iq block country, limit login attempts, lockdown WP admin, google language translator, backlink rechecker, auto social backlink build free, breadcrumb NavXT, facebook ALL i kilka innych..
Wizualizacja bloga - dodanie po bokach obrazków typu 100 % Safety, czatu itd ( Rzeczy uwiarygadniające bloga )
Dodanie kilku wpisów + stworzenie do nich aplikacji w Visual Basic 2010 Express,
Dodanie 8 filmów na YouTube, Dailymotion, Vmieo + promowanie ich ( na samym YT ),

Dzisiaj dzień dosyć ciężki
Podsumowanie:
Grudzień: 0/100$


RE: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - matthias06 - 14-12-2013 09:17

FireCash..?

Bardzo dobry wybór!
Dobry start, w zależności jak będziesz dążyć do celu to tak do niego trafisz Wink
Życzę powodzenia.

Urywek z FireCash:
"Można posiadać wiele kont na których się zarabia, ale nie mogą być one powiązane w żaden sposób. "


RE: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - MrGabor - 14-12-2013 10:39

ShareBay jest też dobrą alternatywą,do tego polski serwis Smile

I jeśli chodzi o czas włożony w to : nawet jeśli poświęcisz po 10 godzin dziennie,a pomysł kiepski i nisza wyczerpana-nie zarobisz.Skup się na znalezieniu potencjalnych odbiorców.


RE: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - dom.mar - 15-12-2013 00:39

Dzisiaj zajmowałem się zbieractwem kredytów na portalach, które umożliwią mi promowanie filmików na YT + prześledziłem trendy i nowości w grach na PC, XBOX 360, PS3 - 4.. I parę ciekawych pomysłów mi się wyłoniło.
Z racji tego, że dzisiaj sobota i mnie nie było praktycznie w domu nic więcej nie udało mi się zrobić

Grudzień: 0/100 $


Odp: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - Tochkan - 15-12-2013 02:36

FireCash tez prowadzi dwoch zaje*bistych Polakow.


RE: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - Specyzer - 15-12-2013 20:00

RoaringCash jest najlepsze ! Zmieniłem linki z fc na rc i od razu francja. Albo miałem szczęście albo nie wiem .


RE: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - kuba48 - 15-12-2013 20:41

(15-12-2013 20:00)Specyzer napisał(a):  RoaringCash jest najlepsze ! Zmieniłem linki z fc na rc i od razu francja. Albo miałem szczęście albo nie wiem .

Miałeś szczęście... RC to się nawet chowa przy HC...


RE: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - Earner1980 - 16-12-2013 12:09

Powodzenia, będę zaglądał Smile


RE: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - dom.mar - 16-12-2013 16:57

Dzisiaj zakupiłem konto na FC dosyć tanio z dobrym saldem - żaden lead nie był odciągnięty i nie będzie - leady były czyste Smile

A co zrobiłem?
Znalazłem bardzo ciekawą nisze - zrobiłem do niej odzielny blog, filmik, aplikacje wrzuciłem na YT/DAILY/Vmieo a na yt jak i w google rozpocząłem promowanie swojego bloga ( tego pod jedną nisze ).

Z racji tego, ze nie chce mi się bawić w odzielanie zysku z konta, gotówki jaką za nie zapłaciłem - ukaże zarobek cały, który jest na koncie -- bez odejmowania kasy, która została w nie włożona, a więc:

80.08 $ / 100 $ - Grudzień a z racji tego, że szybko poszło podwyższam stawkę z grudnia na 200 $.. Czyli wyjdzie nam:

Today's download earnings: 1.16 $
80.08 $ / 200 $ - Grudzień


Pierwszy lead ! To bardzo cieszy !! Smile Myślę, że niedługo ich będzie więcej..


RE: Dziennik PPA - Dom.Mar - Czas na rozkwit PPA :) - dom.mar - 26-01-2014 13:57

Witam, cele na grudzień i styczeń zostały osiągnięte, jednak rezygnuje z PPA, ponieważ mam problemy z językiem angielskim i w związku z tym z pisaniem unikalnej treści a spinnowanie jest dobre tylko do precli...
Z moją treścią nie mogę sięprzebić do TOP10, 1 post unikatowy, który miałem przebił się, ale sypie 2 max 3 leady dziennie ( nisza wypalona )

Przechodze do pozycjonowania.