Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... (/Temat-Rozwiazane-O-co-chodzi-z-tym-clem-zglupialem-juz-818)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - Greg0rr - 09-01-2010 21:09

Podobno trzeba zapłacić Lockerz za przesyłkę. Przeczytałem gdzieś że za 20 PTZ nie trzeba płacić. Tu czytam że nic się nie płaci. Czy ktoś już coś zamawiał i może mi powiedzieć o co w tym chodzi ?


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - Janas - 09-01-2010 21:24

Ja osobiście nic nie zamawiałem, ale z tego co wiem to nic sie nie płaci, nie dodaje sie 20 PTZ, poprostu przesyłka jest darmowa. Jednemu z naszych uzytkownikow przytrafilo sie ze musi zapłacić ale chyba to nieporozumienie albo bład Lockerz. Sprawa jeszcze nie została rozstrzygnięta. Poczekamy, zobaczymy


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - Mathis K - 09-01-2010 21:27

chodzi o to ze dostajac paczke ze stanow(Lockerz) mozesz byc narazony doplata za ten produkt (takim podatkiem)... nie zawsze tak jest, mozna powiedziec ze zalezy to od celnika...


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - Alcor - 09-01-2010 22:04

Ale nie masz się czym martwić, takiej przesyłki nie trzeba przyjąć. Smile


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - mikobro - 09-01-2010 22:27

Podsumowująć paczka jest w pełni darmowa lecze nie zawsze (ale o tym zaraz).
Lockerz wysyła paczke nie pobierajac zadnych dodatkowych ptz lub cos w tym stylu Big Grin
Lockerz wysyla paczke jako GIFT (prezent) co dla celnika powinno znaczyc ze jest to prywtna przesylka za ktora odbiorca nic nie placi...Lecz niestety nie zawsze tak jest.. Jesli sie trafi zwalonego celnika może być narzucony vat czy tam cło lecz bardzo żadko się to zdaża (mieliśmy tylko jeden taki przypadek na forum). Lecz i z takiej sytuacji jest wyjscie... Załóżmy że miales super pecha i kaza ci zaplacic za paczke.. wcale NIE musisz za nia placic...! Mowiesz po prostu ze nie chcesz jej odebrac i koniec !


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - Dani3lxD - 10-01-2010 00:00

^UP

Za każdy nowy towaz z poza Uni trzeba płacić, a do tych giftów niejestem pewien, lockerz tylko paczki wysyła potem ma w d... co z nią się stanie bo ty później odpowiadasz za cło


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - jakubixioraczek - 10-01-2010 10:05

Mi się wydaje że to może zależeć od kuriera lub celnika.


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - WalkmaN - 10-01-2010 17:44

A czy to ważne gdy byś wygrał np jakaś konsolkę, ja tam chętnie bym zapłacił za taką przesyłkę hehe


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - Greg0rr - 10-01-2010 18:19

Zależy ile ta przesyłka kosztowała i czy by się opłacało.


RE: O co chodzi z tym cłem? - zgłupiałem już... - vexevir - 17-01-2010 01:03

tzn ze jak nie bedziemy miec kasy to ta paczka moze u tego kuriera poczekac az bedziemy miec?