Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 (/Temat-Dziennik-PPA-Droga-do-Sukcesu-Matthias06-81785)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 16-12-2013 19:16

16.12.13

Jak zwykle coś musiało się popsuć.
Przez to że miałem postawiony wordpress na hostinger.pl to blog poszedł w piździ*c :/
Zostało mi kupić hosting + domena. Co myślicie o az.pl ?? Smile

PS: Oczywiście się nie poddałem, narazie wrzucam filmy na YT, a w opisie opis niszy + link do pobrania.
Trzeba jakoś sobie radzić prowizorycznie jak by to powiedzieć: "na rezerwie" Wink


Today's total earnings: $1.35
Month's total earnings: $15.25


"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - vankosiara - 16-12-2013 19:24

Hosting polecam na biznes host a domenę na GoDaddy.
Na GoDaddy można mieć kupony dzięki którym zapłacisz ok. 13 zł za domenę *.com na rok z ukryciem danych.
Podobnie z bizneshost, po necie krąży wiele kodów z 25% rabatem na hosting.


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 17-12-2013 21:09

17.12.13

Wykonałem dziś 4 niszę i uzbierałem punkty na YT.
Jutro wrzucę nisze na YT i wy pozycjonuje je.
Nadal brak bloga, radzę sobie tako jako.


Today's total earnings: $0.00
Month's total earnings: $15.25


"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Hansy - 18-12-2013 21:33

Co do az.pl polecam, jak na taką cenę nie jest źle Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 30-12-2013 12:53

30.12.13

Witam!

Z powodu tego że mam dziś urodziny, lecz jutro są sylwestra, wiec za bardzo nie mogę świętować
więc mam dużo czasu to opisze krótko co się działo przez ten czas Wink
A więc od tamtego czasu niestety nic nie zarobiłem, bez bloga ciężko.
Ale aby zająć czymś wolny czas to postanowiłem wstawiać nisze na yt (w opisie bezpośredni link do pliku).
Z powodu świąt zrobiłem sobie dużo czasu wolnego.
Przedwczoraj wrzuciłem na yt 6 nisz, w dwóch nabiłem wyświetlenia (reszta to nisze na 2014)
Pozostało dodać do nich łapki i komentarze.

Dziś wrzuciłem 4 nisze (na 2013/2014) Dziś planuje nabić do 2 z nich wyświetlenia.
Jutro natomiast planuje dodać do 2 pozostałych wyświetlenia, i do wszystkich łapki i komentarze.
Hosting i domene zakupuje dopiero jakoś na początku stycznia. Wtedy dopiero tak naprawdę będą widoczne prawdziwe efekty.

Pozdrawiam i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku Pełnego Zarobków Smile)



RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Lesek - 30-12-2013 13:01

Wszystkiego najlepszego i grubej floty w portfelu : )

Pozdrawiam


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - poczmail - 30-12-2013 13:05

Na wstępie - również udanego Nowego Roku Ci życzę. Wink

Co do dziennika, bez bloga ciężko jest zarobić jakieś przyzwoite sumy na PPA - podziwiam Twój upór i działalność na YT, jednakże realnie prawdziwe efekty powinno dać umiejętne wypozycjonowanie strony wraz z pomocą dobrze zagnieżdżonych filmików na YT. Wink Powodzenia!


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 31-12-2013 13:49

Dzięki wam Smile)
CEL NA 2014: UZBIERAĆ MAX. DO KWIETNIA - 500$

+ Mam do was pytanie.
Wcześniej wspominałem o tym iż mój blog upadł. Tak naprawdę całkiem nie upadł lecz postawiłem go na darmowym hostingu: hostinger i z powodu szybkiego przeciążenia CPU, będzie on leciał do kosza.
A więc z powodu tego iż uważam go jako zamknięty temat to tak naprawdę mogę go wam pokazać.
http://all-extensions.besaba.com/
Pytanie moje brzmi, czy został on wg właściwie przygotowany, czy macie jakieś zastrzeżenia, czegoś brakuje, itd.??
Pomogło by mi to w tworzeniu prawdziwego bloga, by był on dokładniej wykonany razem z najdrobniejszymi szczegółami i zastosowanymi wszystkimi poprawkami Smile
Proszę was bardzo o wypowiedź w tym temacieSmile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Lesek - 31-12-2013 14:35

Moje sugestie:
Możesz dodać zakładkę pomoc/how surveys etc.
możesz ożywić trochę tło strony wrzucając z lewej strony np. jakąś postać albo grafikę(możesz importować tło i je przerobić)
Search wywal na górę
wtyczka fb wyżej i przyda się avatar stronki
możesz podbić wiarygodność czymś w stylu "Czy ten plik działa?" chodzi mi o ankietę... mogę podesłać kodzik jeśli chcesz na pw.

Poza tym, moim zdaniem superaśny blog, będą kokoski.

Pozdrawiam


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 01-01-2014 11:37

Witam w nowym roku!
Sylwestra niestety nie pamietam ponieważ większość przespałem... Wódka mi nie służy;D
Ale to był koniec poprzedniego roku, roku słabego, nowy rok będzie o wiele lepszy, dlaczego?... Budze sie rano a tu prawie 1$ jest to dla mnie znak ze w tym roku będzie ich dość sporo. Sory za błędy (jeszcze nie wytrzezwialem) ;D i jeszcze raz życzę wysokich zarobków w tym roku Wink)