Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 (/Temat-Dziennik-PPA-Droga-do-Sukcesu-Matthias06-81785)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 13-12-2013 17:38

Witam Wszystkich Smile

Ok.2 lata temu założyłem tu konto, lecz dziś musiałem założyć drugie.
Wraz z tym postanowiłem że założę Dziennik ( jestem dość bardzo leniwy facepalm ).

Dobra, przejdźmy do tematyki Dziennika (PPA).
A więc w kwietniu zarejestrowałem się na firecash, lecz tak naprawę nic nie zrobiłem oprócz rejestracji. Po ok. 2 miesiącach usuwając stare wiadomości z maila zobaczyłem wiadomość od FC i jakoś się stało że trochę zaczełem czytać na ten temat, utworzyłem jakiegoś bloga lecz oprócz utworzenia to nic. Ponieważ jestem leniwy i szybko się poddaję (pomimo z początku dużego zapału) to zrezygnowałem z tego. Minęło kilka miesięcy to był chyba wrzesień - postanowiłem iż usunę starego bloga i utworze nowego i tak zrobiłem. Niestety pomimo iż bloga mam po dzisiejszy dzień (na blogger) i tego że dość dużo wyświetleń nabił to i tak nic na nim nie zarobiłem... wiec poraz kolejny to wszystko zostawiłem.
Pod koniec października postanowiłem z nudów coś zrobić, szczerze to mam taką pamięć że nawet nie pamiętam co to było, lecz udało mi się na tym zarobić pierwszy $. Tamtego razu myśle sobie "wypadało by się w końcu wziąć za to porządnie i spiąć dupe". Lecz niestety nie miałem casu zabardzo. 10 listopada przytrafił mi się mały wypadek impreza , na szczęście nie z mojej winy Big Grin Niestety zostałem unieruchomiony w domu na miesiąc. Kilka dni później wpadłem na pomysł na nową niszę, (może jedni uznają mnie za idiotę że ją tutaj podam, ale i tak już na niej nie zarabiam + za słabo ją wypromowałem a rośnie konkuręcja) tak więc wpadłem na pomysł niszy. Wynikł on z kupna telefonu (iPhone). Tego dnia siedziałem na App Store i sobie tak myśle, kiedy będzie ten jailbreak na iOS 7 i nagle ... Idea ..oświecenie. Skoro ja o tym pomyślałem i bardzo by mi się to przydało to czemu nie innym ?
A więc zrobiłem bloga (na blogger), w miarę dobrze wyglądającego + wstawiłem filmik na youtube. Do filmiku nabiłem troszkę wyświetleń. Nie wysło to wszystko na marnę. Od tamtego dnia do dnia dzisiejszego utworzyłem jeszcze bloga ogólnego z hackami (20 postów i nie skończyłem) i bloga z hackami do gier na iOS (też ok 20 postów).
Głównie dzięki jailbreakowi zarobiłem od końca listopada do dnia dzisiejszego: $22.53. Niestety od ok. 7 dni nic nie zarobiłem, w sumie nie ma co się dziwić jak tak na prawdę jechałem na autopilocie. kilka dni temu postanowiłem usunąć te dwa blogi (przed chwilą podane) i utworzyć jeden ogólny tylko że na hostingu (wordpress) + domena. Niestety domeny jeszcze nie kupiłem ale blog zrobiony, przed wczoraj wrzuciłem templatke.

Natomiast wczoraj zrobiłem:

-Stworzyłem logo
-Ustawiłem CAŁY szablon
-Ustawiłem Wszystko w całym wordpress
-Ściągnąłem i ustawiłem wtyczkę SEO
-Utworzyłem strone na Facebook-u na którą nabije like (dla zwiększenia wiarygodności strony
-Stworzyłem osiem postów
-Dodałem do nich komentarze

Wczorajszy dzień nie był wyczynem ale też przynajmniej trochę zrobiłem.


Co zamierzam jeszcze dziś zrobić?

Zamierzam wstawić 10-20 niszy by blog nie był pusty, ustawić do końca konto FB i YT. Poszukać najlepszego sposobu na Wyświetlenia, Like i Komentarze do YouTube. Takiego by w szybkim czasie zarobić punkty (lub coś) na wypromowanie video. Znacie coś, lub z czego korzystacie i możecie polecieć, chodzi mi tak naprawde głównie o Views-y??


Today's total earnings: $0
Month's total earnings: $13.73

Moim celem jest by do końca miesiąca zarobić Min. 50$ Smile

Z góry przepraszam za błędy!



RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Lesek - 13-12-2013 21:30

Jeśli chodzi o programy: Enchance Views, Share Youtube Videos, view2.be (tych ja używam) ale jeszcze kilka całkiem spoko krąży po sieci.

życzę powodzenia


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Kiljan - 13-12-2013 21:43

No cóż... zapraszam na PW, +10% do stawek specjalnie dla Ciebie za dziennik!


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Symbian - 13-12-2013 21:50

Wyciskaj z tego firecasha tyle kasy ile tylko dasz radę unieść Big Grin
Powodzenia! Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 13-12-2013 22:12

Dzięki ! Najbardziej dążę do tego by samego siebie znów nie zawieść i z codzienną pracą powinno wyjść na dobre Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 14-12-2013 12:46

14.12.2013 [1/2]

Niestesty wczoraj nie udało mi się wykonać planowanych zadań. Przeziębienie łapie, większość dnia przespana ;/.
Dlatego przenoszę te zadania na dziś + do zadań dodam kilka filmów na YT z najlepszymi niszami (+promocja).
Wieczorem dodam sprawozdanie z dzisiejszego dnia (jak salto sie zmieni to dodam też screena). Smile


-13:44-
Właśnie wymyśliłem 3 nisze na FR + precel do nich więc najpierw się tym zajmę.
Zrobię najpierw jedną, później mogę dwie kolejne stworzyć: )
Miejmy nadzieje że to wyjdzie Wink

-16:00-
No to nisza pod Francje zrobiona, wrzucona i spreclowana. jeszcze trochę wypromuje i czekam na efekt Wink
Troszkę to długo zajęło ale miałem podrodze kilka problemów technicznych...

-17:47-
Wszystko by było w porządku gdyby nie masakrycznie długie przetwarzanie filmu na YT :/


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - sojusznik - 14-12-2013 12:52

Mi się nie udało wrócić, ale obserwuję i życzę powodzenia!
Może z nadchodzącym nowym rokiem i mi uda się znaleźć trochę czasu Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 14-12-2013 12:56

Ja właśnie sobie daje na nowy rok postanowienie, by nie odpuścić sobie tego. Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 14-12-2013 16:06

14.12.13 [2/2]

Podsumowanie dnia:
Wykonałem bardzo fajną nisze specjalną pod Francję.
Lecz niestety przesyłam film na YT a on dalej od godziny 17 się przetwarza ://
Dlatego przez ten incydent praktycznie nic mi się nie udało zrobić..


Today's total earnings: $0.17
Month's total earnings: $13.90



RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 14-12-2013 21:25

No ja w to nie wieże! :// czy to normalne żeby slajd 30 sekundowy na YT przetwarzał się już 16 godzinę ??