Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Pytania i Odpowiedzi (/Forum-Pytania-i-Odpowiedzi-52)
+----- Wątek: Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. (/Temat-Przerwa-techniczna-Zapraszamy-za-kilka-minut-8178)



Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - Czarny767 - 04-06-2010 19:08

Cześć,mam problem już od dwóch dni mam na stronie TakeaGift komunikat Przerwa techniczna


Zapraszamy za kilka minut.

Nie wiem co mam zrobić.
POMOCY!!!!
Pozdrawiam Czarny767


RE: Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - Mozzilek - 04-06-2010 19:24

Mi chodzi normalnie .... Polecam wyłączyć wszystkie programy które obciążają łącze internetowe i dopiero próbować wejść.


RE: Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - Czarny767 - 04-06-2010 19:29

Mozzilek,dużo mi nie pomogłeś...to ,że tobie chodzi to ja wiem,bo wszystkim prawie chodzi.


RE: Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - omencs - 04-06-2010 19:38

Zobacz jeszcze czy Ci przez proxy wejdzie, wyczyść pliki cookie, pamięć podręczną spróbuj przez inna przeglądarkę. Jeśli dalej by nie działało to napisz do nich.


RE: Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - Helga - 04-06-2010 19:44

To nic nie da. Ja mam to samo. Oni twierdzą że to musi być wina naszych dostawców [tak ja też nie mogę się zalogować. Udaje się to tylko przez proxy].


RE: Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - blazejlb - 04-06-2010 21:47

od wczoraj nie moge wejsc na tag ;/


RE: Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - VonValiar - 05-06-2010 08:29

Czytacie bloga TaG ?

Cytat:Jak pewnie większość z Was zauważyła serwis działa już na nowych serwerach. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia w dostępie do serwisu, jakie miały miejsce w czwartek.

Serwer "osiadał" na nowych serwach i WIĘKSZOŚĆ użytkowników nie mogła się zalogować. Ja bynajmniej miałem duże lagi i czasem wywalało, ale częściej wogóle mi nie wchodziła.


RE: Przerwa techniczna Zapraszamy za kilka minut. - omisiu - 05-06-2010 10:44

Cytat:Serwer "osiadał" na nowych serwach
jaka w tym logika??