Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fires.pl - nie działa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Fires.pl - nie działa (/Temat-Fires-pl-nie-dziala-81753)

Strony: 1 2


Fires.pl - nie działa - Corleone - 12-12-2013 23:47

Witam, jak zapewne zauważyliście Fires.pl przestał działać, wygląda to na awarię serwera. Posiada ktoś może więcej informacji na ten temat ? Może Fires wypowie oficjalne oświadczenie w tej sprawie Smile


RE: Fires.pl - nie działa - cashback - 13-12-2013 00:30

Mam nadzieje że to chwilowe będzie.


RE: Fires.pl - nie działa - aero2 - 13-12-2013 00:55

Trochę za wcześnie na to, każdy też ma swoje życie, myślę że rano się wszystkiego dowiemy.Smile


RE: Fires.pl - nie działa - Corleone - 13-12-2013 00:59

Otóż to, zatem czekamy Wink Oby wszystko było w porządku.


RE: Fires.pl - nie działa - arek105 - 13-12-2013 02:22

Tongue No nie działa


RE: Fires.pl - nie działa - sqmany - 13-12-2013 06:59

@[arek105]
Może tobie, mi nadal o tej porze nie działa Wink
A więc czekamy aż vex wstanie i rozwiąże problem.


RE: Fires.pl - nie działa - szykiryki - 13-12-2013 07:27

Padło. Oby powstało jak najszybciej, bo specjalnie zwlokłam się o tej chorej godzinie z łóżka, żeby popracować Smile.


RE: Fires.pl - nie działa - TastemanPL - 13-12-2013 07:29

Leady lecą.


RE: Fires.pl - nie działa - Avible - 13-12-2013 07:53

Za takie tematy powinny lecieć warny. Na wuj spamować. Masz główny temat, tam jest info o tym, że padło tam pisz. Teraz stworzycie 10 tematów, o tym że nie działa strona? Błagam Was...

Chcecie tutaj zrobić drugie ES?


RE: Fires.pl - nie działa - Corleone - 13-12-2013 08:12

Posiada ktoś może maila do Fires? lub się już z nimi kontaktował?

(13-12-2013 07:53)Avible napisał(a):  Za takie tematy powinny lecieć warny. Na wuj spamować. Masz główny temat, tam jest info o tym, że padło tam pisz. Teraz stworzycie 10 tematów, o tym że nie działa strona? Błagam Was...

Chcecie tutaj zrobić drugie ES?

Nie podoba się, nie wchodź, nie dyskutuj. Temat został założony jako pierwszy do dyskusji i zapytaniu innych użytkowników czy coś na ten temat wiedzą. Ty akurat masz tu tyle do gadania co żyd za okupacji, bo do Moderatora jest ci jeszcze bardzo daleko.