Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube pomocy!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: YouTube pomocy!! (/Temat-YouTube-pomocy-81730)



YouTube pomocy!! - Arivi - 12-12-2013 19:53

Witam.
Ostatnio nie mogę dawać Like na youtube, ani nie mogę umieszczać komentarzy (widzę je tylko ja)
Na dodatek enhanceviews nie nabija mi viewsów pod filmami!

Co jest nie tak ?! Od razu mówię, że żadnego adblocka nie mam.


RE: YouTube pomocy!! - Stworkowaty - 12-12-2013 20:51

Youtube należy do Google i od tamtego czasu są takie problemy, po prostu komenty łamią coś z regulaminu, dodaj np. "fadjfus" i będzie normalnie go widać. ^^


RE: YouTube pomocy!! - Arivi - 12-12-2013 21:43

Like też każdemu nie działa?
Edit:
Zrobiłem to co kazałeś i komentarzy nadal nie widać. Widać tylko jak jestem na koncie z którego wysłałem ale po wylogowaniu lipa ;/


RE: YouTube pomocy!! - Arivi - 13-12-2013 13:43

Odświeżam bo bez youtube nie mam gdzie promować.


RE: YouTube pomocy!! - Restiv - 14-12-2013 00:03

Raczej większości nie działa.


RE: YouTube pomocy!! - Pieczarkowy - 14-12-2013 11:37

U mnie wszystko działa jak należy, lajki, komentarze, wyświetlenia nabijają się aż miło. Tyle, że kasują mi filmy co chwile. Huh


RE: YouTube pomocy!! - Arivi - 14-12-2013 11:43

(14-12-2013 11:37)Pieczarkowy napisał(a):  U mnie wszystko działa jak należy, lajki, komentarze, wyświetlenia nabijają się aż miło. Tyle, że kasują mi filmy co chwile. Huh

Dobra panowie temat rozwiązany Idea Jerk2
Naciskałem te siwe łapki po prawej stronie zamiast tych kwadracików po lewej facepalmpokerface