Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash - odprowadzanie podatku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash - odprowadzanie podatku (/Temat-Astrocash-odprowadzanie-podatku-81724)



Astrocash - odprowadzanie podatku - Bob3k96 - 12-12-2013 19:24

Proszę w odpowiedziach o pochwalenie się jak odprowadzacie podatek z zarabiania lub jakie macie na to sposoby.


RE: Astrocash - odprowadzanie podatku - Bolt - 12-12-2013 19:28

Ja osobiście zlecam wypłaty na umowę o dzieło (od 200$). Można się też samemu z tego rozliczyć, gdzieś na forum był temat napisany przez Killera jak rozliczyć się z zarobków przez internet


RE: Astrocash - odprowadzanie podatku - flown - 14-12-2013 14:46

Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu

by Killer


RE: Astrocash - odprowadzanie podatku - matek697 - 14-12-2013 16:25

Z tego poradnika się dowiedziałem jedynie:
- rocznie jak się rozliczam to na pit-36, pole "inne dochody"
- kwota wolna od podatku: 3k zł

MEGA PORADNIK, POMÓGŁ

A skąd mam wiedzieć ile % zapłacić Urzędowi i w jakiej formie? (przelew, gotówka)

Które dochody się liczą i skąd wziąć zestawienie (wpływy z konta bankowego?)

A co jak np. wpłaciłem sobie 30 zł druczkiem w banku na swoje konto żeby np. spłacić debet? Te pieniądze też podlegają rozliczeniu?


RE: Astrocash - odprowadzanie podatku - MartinS - 14-12-2013 16:30

Takimi drobniakami się nie przejmuj. Nie wiem jak to jest z umową o dzieło w AstroCash(jest w ogóle wysyłana na bieżąco?), ale w moim przypadku w FC i umowy o dzieło, zabierane jest mi tylko 10-12% zarobionej kwoty (umowa o dzieło + 50% koszty uzyskania przychodu).

W przypadku umowy o dzieło, po nowym roku dostajesz PIT11 ukazujący zestawienie Twoich przychodów z całego roku.