Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kilka pytań (/Temat-Kilka-pytan-81707)



Kilka pytań - Dezerter1337 - 12-12-2013 16:24

Witam

Jakiś czas temu znalazłem ciekawą nisze, prowadziłem bloga (WP) na którym linkowałem do RS. Udało mi się nawet zarobić kilka nigdy nie wypłaconych dolarów na Adsense.
Postanowiłem pomysł reaktywować na porządnie.
Wtedy wszystko ściągałem i upowałem przy pomocy domowego łącza 6mb.
Wiem, że teraz potrzebny będzie mi shell lub VPS. Nie mam jednak pojęcia co wybrać, jak dotąd obsługiwałem jedynie serwery FTP. Stąd też kilka pytań:

1. Jakie łącze? Upując na np. egofiles 10 czy 30 plików na raz będę czuł różnice pomiędzy 100mbps a 1gbps?

2. Z jakich hostingów typu RS/filesonic korzystać w konfiguracji z jakimi programami? Chciałbym dodawać ten sam plik na kilka serwerów. Załóżmy, że dodaje na jeden, który pada, tak jak megaupload i pół roku upowania w piach. Zależy mi na tym, żeby wszystko szło automatycznie. Z jakich wariantów korzystacie? Tj. jakie na jakie programy muszę zwrócić uwagę, czy są zainstalowane na vps/shell.

3. Istnieje na dzień dzisiejszy jakaś ciekawa alternatywa dla AdSense? Wiem, że wyświetleń nie będzie dużo, potrzebne jakieś klikane reklamy.

Pozdrawiam


RE: Kilka pytań - linoskoczek - 12-12-2013 20:32

1. Tak jakbyś porównywał swoje łącze 6Mb do łącza 0.6Mb, to jest ogromna różnica. Z drugiej strony jednak na EgoFiles jest limit transferu na wysyłanie, a na np. CatShare już go nie ma, więc to już zależy od tego, jakich hostingów używasz.

2. Na pewno zwykłe FTP. Do wysyłania na EgoFiles czy CatShare jest najlepsze. FTP jest wbudowane w każdy preinstalowany system na VPSy.


Kilka pytań - Hybrid1990 - 05-03-2021 16:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.