Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BTC] Kolejne automaty od czak_norris - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris (/Temat-BTC-Kolejne-automaty-od-czak-norris-81669)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - Eminey - 16-12-2013 09:02

Tak robie.
Nie wiem tylko czym jest wspomniany przez Ciebie UAC.


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - czak_norris - 16-12-2013 15:21

UAC to taka kontrola użytkownika wbudowana w Windowsy od Visty w górę. Wchodzi w Panel sterowania, potem ustawienia kont użytkowników i powinno być coś jak "Kontrola użytkownika" czy jakoś tak - wyłączasz to i odpalasz ponownie kompa.


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - czak_norris - 16-12-2013 22:33

@dusigrosz
Zalazł mi pod skórę trochę twój post i pomyślałem "co, ja nie dam rady?" - tak oto powstała nowa wersja macro. Pomimo różnego czasu wczytywania strony Freebitco.in teraz czas jest ustawiony na 3700 sekund +/- 50. Bot wykonuje to w ten sposób:
czeka 3600 sekund, a potem jeszcze 100+(liczba miedzy 1 i 50) i dopiero się uaktywnia.
Mam nadzieję, że się przyda http://cur.lv/5jic8
P.S. hasło to oczywiście zarabiam.com


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - demoxik - 18-12-2013 02:57

captcha sniper nie działa - program not patched


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - czak_norris - 18-12-2013 03:05

@demoxik
Napisz jaki masz system, co zrobiłeś po kolei (najchętniej ze screenami), to pewnie będę mógł pomóc.

edit: ważna informacja dla tych, którym nie działa Captcha Sniper - skopiujcie ten plik
http://cur.lv/5kql3
do folderu System32 i jeśli macie system 64-bitowy to również do folderu SysWOW64


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - demoxik - 19-12-2013 12:49

może dlatego, że wersja jest 4,3? robiłem wszystko po kolei - system win7 x64

Gdy uruchamiam ewwink wyskakuje program not patched


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - czak_norris - 20-12-2013 04:58

Musisz mieć wersję 4.01 - inaczej nie ruszy. Możesz ściągnąć w pierwszym poście, albo pogrzebać na googlach.


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - demoxik - 20-12-2013 20:03

a dobrą wersję dodałeś?


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - Eminey - 20-12-2013 20:50

(16-12-2013 15:21)czak_norris napisał(a):  UAC to taka kontrola użytkownika wbudowana w Windowsy od Visty w górę. Wchodzi w Panel sterowania, potem ustawienia kont użytkowników i powinno być coś jak "Kontrola użytkownika" czy jakoś tak - wyłączasz to i odpalasz ponownie kompa.
Probowalem odpalic na Windows XP.

Ten sam problem, a przy usunieciu pliku activelock3.6 wyskakuje:
Program not patched...

Error automation error
The specified module could not be found.


RE: [BTC] Kolejne automaty od czak_norris - czak_norris - 20-12-2013 21:00

Ja dodałem 4.01. I nie usuwaj activelock3.6 - zostaw kopię w folderze programu i jedną do System32 i do Syswow64.