Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wciąż czekam na nagrodę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wciąż czekam na nagrodę (/Temat-Wciaz-czekam-na-nagrode-81641)



Wciąż czekam na nagrodę - Sh4ker - 11-12-2013 14:51

Witam po raz pierwszy zamówiłem sobie nagrodę na FC, a jest to laser za 1301pkt grubo wiem Lol. Ale jest też problem bo na nagrodę czekam a cały czas mam to [Obrazek: m8huww.jpg], teraz pozostaje pytanie czy tyle się czeka czy to jakiś błąd. Czy ktoś już tak miał proszę o odpowiedz, oraz z góry dziękuje Smile.


RE: Wciąż czekam na nagrodę - acrossv13 - 11-12-2013 15:00

Ja już z rok niemam FireDolara Tongue


RE: Wciąż czekam na nagrodę - MartinS - 11-12-2013 17:16

Napiszcie na GG do Damiana lub do Artura(choć ten i tak przekieruje was do Damiana).


RE: Wciąż czekam na nagrodę - As7 - 11-12-2013 18:26

Ja zamówiłem Lasery. Zielony, Czerwony + koszulkę FC rozmiar M i wszystko mam w domciu Smile

Napiszcie do właścicieli Smile


RE: Wciąż czekam na nagrodę - Jacuss - 11-12-2013 21:42

(11-12-2013 15:00)acrossv13 napisał(a):  Ja już z rok niemam FireDolara Tongue

FireDollara wysyłają tylko z inną nagrodą, bo żal znaczka na ten świstek papieru Tongue


RE: Wciąż czekam na nagrodę - Kiljan - 11-12-2013 23:30

Wysyłka nagród odbywa się najczęściej raz w miesiącu, zazwyczaj następuje pod koniec miesiąca, ostatnia wysyłka miała miejsce 23.11 tak więc wszystkie zamówienia po tej dacie jeszcze nie były wysłane. Co do dolarów to jeśli dolar jest sam to wysyłany jest listem zwykłym, który może zaginąć i niestety dosyć sporo takich ginie(prawdopodobnie listonosz pod światło patrzy co tam jest i myśli, że prawdziwa kasa...) dlatego zalecamy zamawianie dolarów razem z czyms wiecej.