Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! (/Temat-Yougetprofit-com-minimum-2-instant-81638)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - patryk6176 - 14-04-2014 11:55

poszlo z refa nick patryk6176
licze na jakis refback Smile


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - Workis - 14-04-2014 12:05

Poki co lece na basic, wiec sharesow zbyt duzo nie mam. : /
Ciekawa tutaj rzecza jest mozliwosc zrobienia upgrade'a za uzbierane punkty. W przeciwienstwie do wiekszosci serwisow tutaj jest mozliwe uzbierac tyle, zeby to zrobic. Na konto silver potrzebne jest 500 punktow, gdzie za jednego sharesa dostajemy 25, a za 1 poleconego 1 punkt. Wink
No i mam nadzieje, ze niedlugo przejde na silver wlasnie z tych punktow. Wink
Maksymalna ilosc sharesow aktywnych w liczbie 50 juz powinna spokojnie wystarczyc. Wink

pozdrawiam


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - adampl - 14-04-2014 17:28

Zarejestrowałem się z refa, ale półki co chcę tylko zapoznać się z serwisem. Może kiedyś wejdę z inwestycją.


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - xardas1020 - 15-04-2014 22:53

Workis czy mógłbyś na chłopski rozum, tak łopatologicznie rozpisać o co chodzi z tymi regulacjami ?

http://i62.tinypic.com/2nkngbs.jpg

czy to przy wypłacie na danym koncie jest potrącane na daną opcję, czy to znaczy, że nigdy nie wypłacimy 100% kwoty tylko zawsze % będzie szedł na poszczególne konta ?
dobrze to rozumiem ?


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - Workis - 16-04-2014 22:09

Tak i nie. Generalnie nie mozna zrobic tak jak w HYIPach, ze wplacasz np. 100$ i po 3 miechach wyplacasz 120$ i siemanko. Wink
Ogolem wplacasz np. 1000$, dostajsz 1200$ z czego 960$ na konto, a pozostale 240$ zostaje w programie ktore idzie na kolejne revenue shares, czyli po prostu 120% ROI jest podane na powiedzmy to 4 miesiace jako suma account abalnce i purchase balance. W praktyce to jest 96% ROI na konto i 24% ROI pozostaje w programie. Jak z tych 24% kupisz revenu sharesy to 80% tego co one zarobia wyplacasz a pozostale 20% dalej idzie w program itd. itd. Wink


pozdrawiam


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - Workis - 17-04-2014 21:08

Swiateczna promocja. Wink
Do 21 kwietnia do kazdego "doładowania konta" dodaja 20% bonusu, pod warunkiem ze suma doladowania to minimum 100$. No powiem, ze chyba sie skusze, placi sie za 4 a dostaje 5 RS w gratisie.
Dodam, ze dzisiaj nawet reklam troche wiecej. Wink

pozdrawiam


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - Workis - 18-04-2014 13:26

No i stało sie - skusiłem się na promocje. Wink 101,5$ zdepozytowane, czekam na 20,3$ bonusu i kupuje kolejne 5 shares'ow. Wink
Powiem, ze jesli ktos mysli o inwestycji w YGP to jest to najlepszy moment, bo tylko z tym bonusem jest mozliwe osiagnac ponad 100% ROI w ciagu 3-4 miesiecy, inaczej trzeba reinwestowac i czekac do 6-8 miesiecy, zeby miec juz czysty zysk. Wink

pozdrawiam


btw. bonus już na koncie. Wink


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - xardas1020 - 18-04-2014 22:42

sam zaszalałem Smile

wpłaciłem 2 wpłaty
jedna 499 by otrzymać bonus Smile druga na kupno Gold Smile

2 dni i wydam wpłatę na 20 shares i z bonusu będzie na kolejne a potem obrót z zarobków
kolejne shares i wypłata by odzyskać pierwsze wkład a potem już zarabiać na czysto Smile


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - Workis - 18-04-2014 23:17

Ja po tym wplatach bede mial okolo 250 punktow, brakuje mi kolejnych 250 zeby dostac darmowe konto Silver. W sumie - to "tylko" 250 DRow. Big Grin
Jeszcze pare dni temu mialem zakonczyc przygode z tym serwisem, ale z tego co widze to serwis rozwija sie w dobrym kierunku. Wink
Miejmy tylko nadzieje, ze da nam wyplacic te pieniadze, chociaz biorac pod uwage aktualne zalety programu - powinno tak byc. Wink

pozdrawiam


RE: Yougetprofit.com - minimum 2$ instant! - patryk6176 - 19-04-2014 10:28

Workis i jak wiesz jaki będzie refback ?