Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. (/Temat-Jako-nowy-wlasciciel-chcialbym-sie-przywitac-81636)

Strony: 1 2


Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - FireGifts.pl - 11-12-2013 11:34

Witam serdecznie. Jestem nowym właścicielem serwisu Firegifts.pl, oficjalnie chciałbym się przywitać. Mój NIP - 5040041462 - abyście mogli sobie mnie zweryfikować.

Widzę że mój serwis jest w dziale w którym nie powinien być, postaram się przenieść go do odpowiedniego działu udowadniając swoją uczciwość.

Mam stały kontakt byłym właścicielem serwisu, zapewnił mnie że wszystkie zaległe nagrody zostaną przesłane, był to warunek zakupu serwisu. Więc na pewno go z tego rozliczę.

Ja swój pierwszy restock zaplanowałem na 22 grudnia, dodałem już listę nagród oraz ich ilość, jestem w pełni wypłacalny, więc na wszystkie nagrody, które znajdują się w dziale mam odłożone pieniądze.

Otworzyłem forum, dzięki któremu mam lepszą komunikację z użytkownikami serwisu, rozwiązuję tam również wszystkie problemy użytkowników.

Planuję rozwinąć serwis tak aby nie miał sobie równych na polskim rynku. Z miesiąca na miesiąc będę wszystko dokładnie wyliczał, tak aby nie było żadnych obietnic bez pokrycia.

Dodam tylko że wszystkie punkty za przesłane zdjęcia oraz filmy zostaną przyznane. Jeśli jednak będą jeszcze jakieś reklamacje to zapraszam na forum, rozwiążemy je.

Pozdrawiam
zuhsm


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - Avible - 11-12-2013 12:28

To ja od razu się przyczepię. Jakiś czas temu się chciałem zarejestrować i teraz tak. Nie dostałem maila aktywacyjnego, nie mogę się zalogować bo nie mam aktywnego konta. :>


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - sqmany - 11-12-2013 12:37

@Avible
Błąd rzeczywiście występował jakiś czas temu, ale stary właściciel na prośbę nowego właściciela zuhsm'a go już naprawił, więc możesz się zarejestrować Wink


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - FireGifts.pl - 11-12-2013 12:38

Błąd ten był aktywny ok 24 godziny, od razu po przenosinach na nowy serwer, teraz wszystko działa.


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - Avible - 11-12-2013 13:27

A to przepraszam :>


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - ado - 11-12-2013 15:26

To może jakieś dalsze informacje co z nagrodami z października czy VEX po prostu skłamał wszystkich swoją informacją że wyśle je do końca "Tamtego tygodnia"?


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - Avible - 11-12-2013 15:29

Powiedziane jest, że nagrody zostaną wysłane bo taki był warunek zakupu.


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - Nortix - 11-12-2013 19:25

Cytat:Widzę że mój serwis jest w dziale w którym nie powinien być, postaram się przenieść go do odpowiedniego działu udowadniając swoją uczciwość.

Serwis na pewno trafi na odpowiednie miejsce kiedy Vex w końcu wyśle nagrody Wink

A Poza tym siema ^^


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - TastemanPL - 14-12-2013 17:41

Czemu tak mało nagród dla Standard bo na pewno nie włożę więcej 7 zł i jeszcze nie będę miał pewności że w ogóle wywalczę tę nagrodę.


RE: Jako nowy właściciel chciałbym się przywitać. - Styler - 15-12-2013 16:24

Jest już trochę więcej nagród dla konta Standard.