Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie kont FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie kont FB (/Temat-Pytanie-odnosnie-kont-FB-81619)



Pytanie odnośnie kont FB - elbowndg - 10-12-2013 22:58

Pytanko do kogos kto zaklada na mase konta na fb, moge je zakladac na tymczasowych mailach i weryfikować telefonicznie? Ile czasu wtedy sie utrzymaja? Nie bede na nich zbieral znajomych ale będą służyły do spamu głównie priv, grupy, fanpagi. Czy mail tymczasowy bedzie tu miał znaczenie? Do tej pory konta na normalnym mailu + weryfikacja telefoniczna utrzymywały mi się około tygodnia nawet jak dostawałem blokady i proszony byłem o potwierdzenie sms to to robiłem i konto dalej działało.

PS. mam nadzieje że offtop się nadaje na tego typu pytanie bo nie znalazłem odpowiedniego działu


RE: Pytanie odnośnie kont FB - diabloo07 - 10-12-2013 23:10

Jak masz zamiar spamować, to długo się nie utrzymają.


RE: Pytanie odnośnie kont FB - elbowndg - 10-12-2013 23:24

Ale czy będzie to zalezało od tymczasowego maila czy nie?
Bo teraz mam tamte konta na gmailu i wytrzymywaly okolo tygodnia na spamie, glownym pytaniem jest czy mail tymczasowy wplynie na jakosc kont i czesciej beda wymagaly potwierdzenia tozsamosci