Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na super niszę, ale... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pomysł na super niszę, ale... (/Temat-Pomysl-na-super-nisze-ale-81610)



Pomysł na super niszę, ale... - kalutor - 10-12-2013 20:56

Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł na "złotą" niszę. Stuprocentowy fake przynoszący godziwe zyski. Po przeprowadzonym rozeznaniu, nie znalazłem czegoś podobnego.
W zamierzeniu, nisza powinna być skierowana do użytkowników spoza Polski, na blogu przygotowanym specjalnie pod nią. Zarówno blog i sama nisza, powinna być wykonana przez kogoś, kogo umiejętności przekraczają standardową wiedzę z zakresu Basic; musi być wiarogodna i sprawiać wrażenie realnej. Nisza służąca uploaderom, rozwiązująca bardzo poważny problem, a w efekcie będąca obiektem pożądania wszystkich działających w PPA.

W moim przypadku problem polega na zbyt małej wiedzy i takichże umiejętnościach, aby samemu opracować ten temat. Byłbym gotowy podzielić się z kimś tym pomysłem, jednakże tu powstaje kolejny problem, mianowicie kwestia zabezpieczenia się przed kradzieżą pomysłu. Zupełnie nie wiem jak to zrobić, z kim i na jakich warunkach.

Co oczywiste, pomysłem na niszę mógłbym podzielić się tylko z jedną osobą. Dobrze wypromowany blog przynosiłby spore zyski, a po gorącym okresie zarabiania - przeszedłby w stan autopilota.

Mam pewność, że setki, jeśli nie tysiące użytkowników działających w PPA, "rzuciłoby" się na nią jak pies na kości...


RE: Pomysł na super niszę, ale... - As7 - 10-12-2013 21:32

Jezeli masz pomysł i ma ci przynieść kase to sie z nikim nie dziel. Nie ze jestem chamem czy cuś... ale tutaj masz mnóstwo lektury. Wystarczy poczytać. I prędzej czy poźniej dojdziesz do tego sam.

zaraz zlęcą się hieny...


RE: Pomysł na super niszę, ale... - barto - 10-12-2013 21:52

Tak jak pisze As7, jeśli jest to naprawde unikalny pomysł, trzymaj się go, z nikim się nie dziel.
Wiem co masz na myśli, jak coś takiego rozwiązać od strony technicznej, nie mając kompletnie w tym umiejętności... niestety sam się na tym wyłożyłem, jedyne na co wpadłem to zebranie $ i realizacja u jakiejś firmy, ewentualnie po znajomości.
Oczywiście możesz poświęcić troche czasu i samemu nauczyć się tego co ci potrzeba, mimo wszystko polecałbym pogadać z zaufanymi znajomymi czy nie maja kogoś kto by ogarnał


RE: Pomysł na super niszę, ale... - RasTak - 10-12-2013 23:29

napisz może coś więcej o tym jakiej wiedzy i umiejętności Ci brakuje to być może ktoś Cie naprowadzi jak to zdobyć Smile
a co do niszy to się tak zastanawiam jak chcesz zarabiać na ludziach którzy zarabiają na ludziach Big Grin chodzi mi o to że większość osób działających w PPA po prostu oszukuje wiec nie sadzę żeby tak łatwo dali się nabrać, ale oczywiście mogę się mylić.


RE: Pomysł na super niszę, ale... - barto - 11-12-2013 00:04

Wydaje mi się, po przeczytaniu opisu
Cytat: Nisza służąca uploaderom, rozwiązująca bardzo poważny problem, a w efekcie będąca obiektem pożądania wszystkich działających w PPA.
że będzie to coś co nie jest zależne od fake contentu.


RE: Pomysł na super niszę, ale... - szybkikwit - 11-12-2013 14:41

Jeśli ktoś działa w ppa to wątpie żebyś miał taką rzecz którą będzie chciał pobrać za kase Tongue gdyż większość plików z Ppa to fake heh
ten plik musiałby działać ;P


RE: Pomysł na super niszę, ale... - Icek - 11-12-2013 18:19

Jezeli juz jestes tak zdesperowany ze szukasz kogos kto zrobi ci stronke/ bloga. To napewno nie na forum xDD


Popatrz na allegro za programista lub innych forach informatycznych xDD A nie tutaj....


RE: Pomysł na super niszę, ale... - Nicktim - 11-12-2013 19:07

Hmm stworzenie bloga i zablokowanie contentu dla Polski mógłbyś komuś zlecić, jednak tworzenia kategorii czy pisania postów musiałbyś się podjąć w trosce o niszę. Tworzenie programów i pozycjonowanie to już inna kwestia, potrzeba osoby zaufanej, najlepiej takiej, która nie zarabia na PPA Smile


RE: Pomysł na super niszę, ale... - Matimati222 - 24-12-2013 21:23

Musisz uważać, bo możesz sie oszukać..