Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA (/Temat-Dziennik-dziwaka-czyli-Xann-i-jego-przygoda-z-PPA-81607)



Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA - xann - 10-12-2013 20:20

Dlaczego chce zarabiac przez neta?
Po 1 myśle, że jest to lepsze wykorzystanie tego czasu który spędzam nic nie robiąc,
Po 2 na pewno wynikło to z mej pustej kiesy ...
No więc tak przygode z PPA zaczynam dziś a tak na prawde jutro ...
a więc tak :

cele na dziś :
-zakup domeny i hosta
-nabicie +/- 15 zapychających bloga wpisów
-ogarnięcie bloga


co zrobiłem :
-zakupiłem hosta
-znalazłem pare potencjalnych zapychjących nisz
dlaczego nie zrobiłem reszty? powód jest prosty nie zauważyłem, że na Az.pl trzeba podac swoje dane dwukrotnie ... pokerface a więc jt czeka mnie intensywny dzień trzeba znaleźc dobrą nisze, zrobic filmik na yt i go jako tako wybic

zarobek dzisiejszy : 0 $
zarobek tygodniowy : 0$/5$
zarobek miesięczny : 0$/100$


RE: Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA - Lesek - 10-12-2013 20:41

Powodzenia.


RE: Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA - xann - 12-12-2013 19:05

No nic na razie saldo 0 ;( smutny trwa praca nad blogiem mam nadzieje, że dziś dobije jeszcze pare postów... i coś zaczne reklamowac no ale... nie wiem jak to będzie Undecided


RE: Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA - jannowak - 13-12-2013 00:10

Najważniejsze to się nie poddawać, nie nastawiaj się na zarobki przez pierwszy tydzień, pracuj i po miesiącu będą już zyski.


RE: Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA - matthias06 - 13-12-2013 22:10

Życzę powodzenia!
I spokojnie pieniądze przyjdą, trzeba mieć trochę cierpliwości by poczekać Smile


RE: Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA - Hansy - 18-12-2013 21:30

Co taka cisza Smile ? mam nadzieje, że jeszcze walczysz ?


Dziennik dziwaka czyli Xann i jego przygoda z PPA - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.