Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O tym jak Novem kradnie pieniądze i kasuje konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: O tym jak Novem kradnie pieniądze i kasuje konta (/Temat-O-tym-jak-Novem-kradnie-pieniadze-i-kasuje-konta-81560)



O tym jak Novem kradnie pieniądze i kasuje konta - xsebax - 09-12-2013 23:27

chciałbym wszystkich ostrzec przed złodziejską firmą NOVEM. Moja historia wyglądała tak:

Konto w sieci Novem posiadałem bodajże z 3 lata. Z racji stawek jakoś nie za często emitowałem ich reklamy. Zbierały sie grosze, później jakieś marne złotówki.

Postanowiłem spróbować wyświetlać u nich linki tekstowe Play. Zarobki były większe niż z emisji reklam graficznych. Wyświetlałem bodajże ok 3 miesięcy gdy... niespodziewanie otrzymałem wiadomość od nich, że łamię regulamin i moje konto... uwaga, zostanie zablokowane i SKASOWANE. Uwaga, podkreślam,że reklamy emitowałem w takiej formie jakieś 3 miesiące!

Napisałem mejla z prośbą o wyjaśnienie w którym miejscu rzekomo złamałem regulamin. Cisza. Napisałem raz jeszcze na ogólnego e-maila i otrzymałem skierowanie do Pana Michała Walentynowicza - kierownik Działu Obsługi Sieci.

Na moje pytanie:

Cytat:Witam, Chciałbym dowiedzieć się dlaczego moje konto login XXXX zostało skasowane a wraz z nim także zablokowana możliwość wypłacenia dotąd zarobionych środków, również tych, zarobionych ponad rok temu. Proszę o wyjaśnienia.

otrzymałem jakże wyczerpującą wiadomość...

Cytat:Ruch który Pan dostarczał w kampanii PLAY (e-shop) nie pochodził od osób naturalnie zainteresowanych ofertą PLAY, i został nam zakwestionowany przez Reklamodawcę. Kliknięcia w link tekstowy powstawały sztucznie i z tego powodu została podjęta decyzja o usunięciu Pana konta w sieci Novem. Decyzję tą podtrzymuję.


Na kolejną wiadomość i odniesienie się, że przedstawiciele firmy Novem chyba celowo nie potrafią czytać ze zrozumieniem i jak tylko mogą starają się unikać odpowiedzi na jasno sprecyzowane pytanie oczywiście odpowiedzi nie otrzymałem. Cóż, rzetelne podejście do klienta przez Pana Walentynowicza. Ciekawe, w jakich szkołach tego uczą Wink

Dla wyjaśnienia. Link tekstowy znajdował się w górnej części jednego z większych for. W miejscu, w którym tutaj emitowany jest baner AdKontekst. Oczywiście nie nakłaniałem nikogo do klikania itp.
Nie oszukujmy się, w czasach kiedy mogło mi przyjść to do głowy sztuczne klikanie i nakłanianie innych do klikania dla 6gr za jedno wejście, to jeszcze sieci Novem na świecie nie było tak jak i internetu.

Dlatego ostrzegam wszystkim przed firmą Novem, gdyż:

- zablokowała mi możliwość wypłaty wcześniej zarobionych środków, zgodnie z ich regulaminem jak mniemam, gdyż miało to miejsce przez ostatnie 3 lata. Nie były to duże sumy, jednak liczy się sam fakt i kradzież.
- nie raczyła wyjaśnić w jaki to sposób złamałem ich regulamin i co oznacza, że dostarczałem ruch od osób nie zainteresowanych ofertą PLAYA... Jako wydawca mam chyba pełne prawo do otrzymania odpowiedzi na zadanie pytanie, tym bardziej, że mowa o przywłaszczeniu moich środków?
- pomijam już praktyki jakie mają miejsce w innych sieciach, również polskich, wcześniejszego ostrzegania czy zwracania uwagi na nieprawidłowości.

Nie piszę tego posta aby się wyżalić. Bardziej aby zwrócić uwagę na praktyki i podejście w/w "agencji" do swoich wydawców. Dzisiaj to byłem ja, jutro możesz być to Ty.


RE: O tym jak Novem kradnie pieniądze i kasuje konta - sylwu - 12-12-2013 17:25

Ja współpracuję z nimi od roku, narazie jakiś większych problemów z nimi nie miałem. Współczuję usunięcia konta, chyba nikłe szanse na odzyskanie. Ich zachowanie trochę nie fair, mogli wcześniej cię powiadomić, dać jakieś ostrzeżenie a nie usuwać konto bez słowa.


RE: O tym jak Novem kradnie pieniądze i kasuje konta - PanCaro - 14-12-2013 18:13

Ogólnie lepiej czytać regulaminy we WSZYSTKICH serwsiach od reklam żeby wiedzieć czego potem się spodziewać i co najważniejsze opinie...

ALE: Podziękować autorowi za powiadomienie Smile


RE: O tym jak Novem kradnie pieniądze i kasuje konta - BlackElegant - 15-12-2013 13:42

Dzięki przedwczoraj założyłem tam konto ;/


RE: O tym jak Novem kradnie pieniądze i kasuje konta - Gregory24 - 18-12-2013 13:12

Jestem z nimi od ponad 2 lat i nie miałem żadnych problemów.
Mam nadzieję że się to nie zmieni.
Dzięki za ostrzeżenie będę na nich uważał.


RE: O tym jak Novem kradnie pieniądze i kasuje konta - Eurolean.pl - 06-02-2014 18:57

Nie było żadnych problemów
[Obrazek: 64l7v0kk6sf1_t.jpg]
Pozdrawiam