Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Jak kopać "inne waluty" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: [Pytanie] Jak kopać "inne waluty" (/Temat-Pytanie-Jak-kopac-inne-waluty-81558)



[Pytanie] Jak kopać "inne waluty" - Krzysztof97 - 09-12-2013 22:31

Witajcie!
Piszę z prośbą o poradnik/łopatologiczny post jak kopać inne waluty niż bitcoin, ponieważ stosowałem poradnik ze strony feathercoin, posiłkowałem się momentami także poradnikiem dla bitcoin'ów, w koparkach dla GPU w ogóle nie mogę rozkminić odpalenia, niby plik .bat zrobiłem, albo nie wiem;d
Koparka CPU niby coś łapie, ale ma problemy z łączeniem się z serwerem i 0 zarobionych póki co;p
Taki error jest(ScryptMiner Gui):
Generalnie to moją znajomość "komputerów" określam na dobrą(jak dla osoby jeszcze niewykształconej w tym kierunku), ale angielski w porównaniu z nią wypada słabo i mogłem coś pominąćBig Grin
PozdrawiamBig Grin


Odp: [Pytanie] Jak kopać "inne waluty" - Stalmer - 10-12-2013 09:15

Ten błąd oznacza chyba, że podałeś złe dane workera, albo serwera/basenu. Jak wrócę ze szkoły to chyba zrobię poradnik jak kopać inne kryptowaluty bo sam miałem spore problemy jak to ogarnąć Tongue

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Pytanie] Jak kopać "inne waluty" - MrMystery - 30-12-2013 13:42

Z checia sie dowiem jak Smile


RE: [Pytanie] Jak kopać "inne waluty" - luiss93 - 29-09-2014 22:20

Witam, chciałbym ponowić temat. Użytkowanik Stalmer pisał cos o zrobieniu poradnika, czy jest jakis czy możecie pomóc? Jak na domowym sprzęcie Radeon 8550M i HD 8400 wydobywac jakieś "inne waluty" ixcoin, darkcoin itp.. ?


RE: [Pytanie] Jak kopać "inne waluty" - patryk006 - 29-09-2014 22:22

ściągnąć odpowiedniego minera, znaleźć ustawienia odpowiednie dla karty graficznej,

podstawowe pytanie mam nadzieję że rozumiesz że kopanie na gpu nie jest już opłacalne oraz że wtedy wykorzystujesz 100% karty graficznej przez co na dłuższą metę kopania sprzęt zużywa się dużo szybciej


RE: [Pytanie] Jak kopać "inne waluty" - luiss93 - 30-09-2014 15:19

nawet te wszytkie mniej znane coiniki są już nie opłacalne w kopaniu? myslalem ze tylko popularne btc, ltc.


RE: [Pytanie] Jak kopać "inne waluty" - patryk006 - 30-09-2014 16:26

To zależy, jeśli trafisz coś co po miesiącu osiągnie wartość 10x większą to oczywiście zarobisz ale pamiętaj że na te "mniejsze" monety też jest masa chętnych ze sprzętem który pewnie na dodatek miażdży te 2 karty twoje Wink


po wejściu asic na skrypt gdzie już pierwsze pobierały około 50-100 razy mniej prądu niż gpu to odpowiedz sobie sam gdzie tu gracz z koparkami na gpu ma ugrać