Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hołd oraz utwór dla zmarłej żony, czyli smutna historia holenderskiego DJa. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Hołd oraz utwór dla zmarłej żony, czyli smutna historia holenderskiego DJa. (/Temat-Hold-oraz-utwor-dla-zmarlej-zony-czyli-smutna-historia-holenderskiego-DJa-81538)



Hołd oraz utwór dla zmarłej żony, czyli smutna historia holenderskiego DJa. - Mag!c - 09-12-2013 17:57

Każdemu z osobna ciężko jest wyobrazić sobie odejście bliskiej nam osoby, jest to chyba najbardziej przykra rzecz jaka może nas w życiu spotkać. Chwilę temu oglądałem poniższy klip (kilka razy zresztą) i do tej pory ciężko mi się pozbierać. Zarówno utwór "RAMelia" jak i poniższe video w pełni poświęcone jest zmarłej żonie DJa RAMa (Ram Boon). Dość młody producent wystąpił na kilku większych festiwalach tj. Luminosity, A State of Trance, Mysteryland, Sensation czy Dance Valley. W 2009 roku zasłynął również z utworu "RAMsterdam", który zremixowany przez Jorn van Deynhoven'a prezentowany był w wielu setach na całym świecie. Holender to również jeden z szefów agencji zajmującej się organizowaniem eventów, przede wszystkich tych z serii Grotesque, a w szczególności najpopularniejszym Grotesque Indoor Festival, który co roku przyciąga tysiące klubowiczów oraz artystów.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=hZCdgsF0Hn0[/my-youtube]

Niestety tuż przed tegoroczną edycją, która odbyła się 19 października z Holandii dobiega tragiczna wiadomość o śmierci Amelii Boom, żony RAMa. Można sobie tylko wyobrazić w jakim stanie znajdował się Holender, który pomimo żałoby wystąpił na festiwalu. Mało tego! RAM w blisko dwugodzinnym secie zatytułowanym "Tribute to Amelia" ("Hołd dla Amelii") oddał hołd zmarłej żonie, gdzie usłyszeć możemy ulubione utwory Amelii. Zresztą patrząc na tracklistę nie trudno dostrzec, że mix ten zawiera w większości wzniosłe uplifty, które nie tylko mogą, ale wręcz muszą odgrywać na słuchaczu istotną rolę kreując tym samym piękną, miłosną przygodę, która niestety dobiegła końca. Już na samym początku usłyszycie utwór, o którym w większości jest ten artykuł - "RAMelia" z idealnie pasującym wokalem Susany. Nie brakuje również klasyków.

Szczerze powiedziawszy obserwowałem całą historię od samego początku i muszę powiedzieć, że wywarła na mnie wielkie znaczenie, a set, który znajdziecie poniżej jest jednym z najlepszych miksów jakie kiedykolwiek słyszałem. Dreszcze, wzruszenie, energia, smutek, radość... mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Wielki szacunek dla Holendra, który pomimo przeciwności losu w tak krótkim czasie zdołał się podnieść i oddać hołd zmarłej żonie.

LINK DO UTWORU (Release 09.12.13)

Źródło:4clubbers.com.pl


RE: Hołd oraz utwór dla zmarłej żony, czyli smutna historia holenderskiego DJa. - AnnaKa - 12-12-2013 23:26

Również potwierdzam że sytuacja jest bardzo smutna i ciężka szczególnie w połączeniu z jego pracą która kojarzy się z zabawą , taką muzykę można słuchać godzinami . Wielki szacunek dla RAMa.

Ps. 4clubbbers to zło...