Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak uniknąć bana na YOUTUBE ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak uniknąć bana na YOUTUBE ? (/Temat-Jak-uniknac-bana-na-YOUTUBE-81534)

Strony: 1 2


RE: Jak uniknąć bana na YOUTUBE ? - toonwie - 21-01-2014 00:08

Zmieniać ip można np kepard(płatny ale dobry) albo reset router Smile to jest lepsza opcja bo jak chcesz się 2x zalogować to pytają gdzie się rejestrowałeś Wink


Z tym CCleanerem to nie przesada?

Zmieniać ip można np kepard(płatny ale dobry) albo reset router Smile to jest lepsza opcja bo jak chcesz się 2x zalogować to pytają gdzie się rejestrowałeś Wink


Z tym CCleanerem


RE: Jak uniknąć bana na YOUTUBE ? - Scoobyx - 21-01-2014 22:55

Ostatnio zauważyłem, że YouTube zaczęło usuwać filmy, jeśli nabijasz wyświetlenia SYV. Mam nadzieję, że po ostatniej aktualizacji SYV to się zmieni.


RE: Jak uniknąć bana na YOUTUBE ? - wichrzyciel - 18-02-2014 01:27

Czy youtube może usunąć mi film lub dać bana jeśli wyświetlenia nabite są przez odświeżanie strony w mojej przeglądarce?


RE: Jak uniknąć bana na YOUTUBE ? - WhereMyMoney - 18-02-2014 04:11

(18-02-2014 01:27)wichrzyciel napisał(a):  Czy youtube może usunąć mi film lub dać bana jeśli wyświetlenia nabite są przez odświeżanie strony w mojej przeglądarce?

do 50 nabić jesteś bezpieczny. do 200 mogą Ci zamrozić filmik przy 301 views pow. 200 własnych nabić = ban z automatu


Jak uniknąć bana na YOUTUBE ? - Artinesse - 02-03-2018 01:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.