Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]kilka pytań.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]kilka pytań.. (/Temat-Rozwiazane-kilka-pytan-8153)



[Rozwiązane]kilka pytań.. - Jędrula - 04-06-2010 10:33

czytałem już różne tematy, jednak wole się upewnić i mieć wszystko opisane:
po 1-sze.: z tego co zrozumiałem, to nagrody można tylko zdobyć w czasie, gdy jest restock, tak? nie ma innej możliwości zdobycia nagród?(oprócz sklepu) i gdy jest restock, i zamówię daną rzecz to za nią się płaci? jeśli tak to kiedy? przy odbiorze?

po 2-gie.: gdy chciałem wejść w zakładkę redeem to pojawiała mi się ikona "we are restocking now" i nie mogłem już w ogóle w to wejść-może mi ktoś wyjaśnić to?
Teraz gdy wchodzę w zakładkę redeem to mam panel logowania i nie wiem co mam tam wpisać-trzeba zrobić nowe konto do tego, jeśli tak to jak i gdzie, jeśli nie to prosiłbym o wytłumaczenie, bo gdy wpisuje mój email i hasło do logowania się na lockerz to wyświetla mi się napis "Sorry, you're not in this redemption."

po 3-cie.: niektórzy piszą, ze gdy był restock zdobyli kilkaset PTZ-w jaki sposób? lub piszą, że nie odczytywali powiadomień sms czy coś-przychodzą smsy z powiadomieniami?-też proszę o wyjaśnienie.

z góry wielkie dzięki Wink


RE: kilka pytań.. - Dominator - 04-06-2010 11:02

Już ci mówię:

1. Tak, tylko gdy jest resotck to można zdobyć nagrody. Za nagrodę płaci się 22%, więc oblicz; gdybyś chciał PSP(to normalne) - to kosztuje 650 zł - To 22% ceny 650zł to jest około 150zł. Więc za PSP zapłacisz 150zł - Albo nic, czasami się tak zdarza.

2. "We Are Resotcking" - to znaczy że uzupełniają magazyn - obecnie jest "Hi Mark Your 2233 PTZ | Redeem Only ptzplace.lockerz.com".
Pisałem do nich czy długo będę czekać na otwarcie lockerz.com/redeem - to odpowiedzieli mi że są nowe nagrody i robią CSS.

3. Według mnie na restocku nie można zdobyć PTZ. Można je zdobyć kupując w SHOP.
a) Są powiadamiacze np. LockerzAlerter. Poszukaj na forum o toolbar. Gdy jest rectock to bardzo głośno dzwoni, nie martw się toolbar łączy się przez PROXY, więc bana nie dostaniesz.
b)Powiadamiacze:
Gadu-Gadu
Toolbar
Nawet na iPod
SMS


Pozdro, Dominator


RE: kilka pytań.. - omisiu - 04-06-2010 11:05

Ad.1 jedyną możliwością jest sklep i restock jeśli zamówiłeś rzecz na restocku nic nie płacisz chyba, że celnicy na granicy naliczą vat/cło.
Ad.2 "we are restocking now" tzn. że sklep jest otwarty i tam można żeczy nabyć. Napisu nie ma kiedy zbliża się restock i wtedy można zobaczyć nagrody.
To logowanie to logowanie na restock z tym wyjątkiem, że nie miałeś prawa uczestniczenia w nim
Ad.3 Nic mi o tym nie wiadomo


RE: kilka pytań.. - Jędrula - 04-06-2010 11:41

ad. omisiu:
To logowanie to logowanie na restock z tym wyjątkiem, że nie miałeś prawa uczestniczenia w nim
a dlaczego nie miałem prawa? coś tu trzeba robić zebym mógł?

i jak ustawić zeby sms przyszedl z powiadomieniem?


RE: kilka pytań.. - Tech - 04-06-2010 11:57

Cytat:ad. omisiu:
To logowanie to logowanie na restock z tym wyjątkiem, że nie miałeś prawa uczestniczenia w nim
a dlaczego nie miałem prawa? coś tu trzeba robić zebym mógł?
Bo to był specjalny restock, dostęp do niego mają tylko ci, którzy kupili coś w shopie Wink

Co do smsa, to nie wiem. Może ktoś zrobił taki powiadamiacz, ale nic mi o tym nie wiadomo..


RE: kilka pytań.. - BartuS - 04-06-2010 12:42

0g0r zrobił taki powiadamiacz

http://premium.retkinia.net


RE: kilka pytań.. - omisiu - 04-06-2010 15:54

(04-06-2010 11:57)Tech napisał(a):  
Cytat:ad. omisiu:
To logowanie to logowanie na restock z tym wyjątkiem, że nie miałeś prawa uczestniczenia w nim
a dlaczego nie miałem prawa? coś tu trzeba robić zebym mógł?
Bo to był specjalny restock, dostęp do niego mają tylko ci, którzy kupili coś w shopie Wink

Co do smsa, to nie wiem. Może ktoś zrobił taki powiadamiacz, ale nic mi o tym nie wiadomo..

dokładnie o to mi chodziło.
Lockerz przed restockiem na stronie głównej załącza zawsze regulamin restocków


RE: kilka pytań.. - Jędrula - 04-06-2010 17:12

dobra dzięki wszystkim za pomoc Wink


RE: kilka pytań.. - Kilol - 04-06-2010 17:51

Zamykam.Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]kilka pytań.. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.