Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem (/Temat-Zostane-Twoim-mentorem-Zarabialem-81529)

Strony: 1 2


Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - Kacpersky12 - 09-12-2013 16:44

Witam. Zostanę Twoim mentorem na Fires.pl Nauczę każdego w jaki sposób zarobić dzięki temu programowi. Szukam posiadaczy fanpage, ponieważ tylko dzięki fp się dorabiałem i na ten temat wiem najwięcej. Drzwi otwarte są nawet dla niedoświadczonych Smile Nie zapewniam Ci zarobku bo zależy to od Twojego wkładu w pracę Big Grin

Wzamian za naukę wymagam rejestracji z mojego reflinka Wink

Zgłoś się na PW Smile


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - elbowndg - 09-12-2013 16:50

Wymagasz posiadaczy FP...
Boże jaki wysyp świetnych mentorów się nagle zrobił...
I za pewne Twój pomysł na złoty biznes - 3 razy dziennie w szczytowych godzinach 18, 20, 22 wrzuc reklame na swoje fanpagi, kasa murowana... Przecież takie coś wie każdy, co możesz zaoferować poza tym?


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - lkserwis - 09-12-2013 16:52

(09-12-2013 16:50)elbowndg napisał(a):  3 razy dziennie w szczytowych godzinach 18, 20, 22 wrzuc reklame na swoje fanpagi, kasa murowana... Przecież takie coś wie każdy

No może nie każdy, ale wydaję się to dość oczywiste, z drugiej strony jak ktoś dopiero zaczyna, to i tego fp nie ogarnia ;/


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - patryczek1425 - 09-12-2013 18:18

Konwersja przypomina moją czyli pewnie chodzi o fanpage


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - milly93 - 09-12-2013 18:42

up. Może chodzić o fanpage, bo jakby się dobrze zastanowić kolega Kacpersky napisał, że poszukuje osób z fanpage'ami...


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - szmal - 09-12-2013 22:33

Taa,osoby z fanpage czyli daj mi tt sprawdzę ile wejśc jest na mojej niszy i Ci wymyślę inną.


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - Stworkowaty - 09-12-2013 22:38

Nie, polega to na Tym.

Robisz konto z refa.
Wrzucasz linki codziennie.
On się cieszy z $$. ^^


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - Kacpersky12 - 10-12-2013 15:35

Ja zarabiałem na tych sieciach wyłącznie przez fp i tylko dlatego uczę ludzi, którzy je posiadają. Mniej więcej kojarzę inne sposoby, ale nie znam ich tak dobrze, aby uczyć innych zarabiania na nim Smile


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - MankuT - 10-12-2013 15:37

Każdy mentor.. a co to za mądrość posiadać trzeba, żeby wrzucić linka na własnego FP Jerk2


RE: Zostanę Twoim mentorem! Zarabiałem - Kacpersky12 - 10-12-2013 17:42

Uwierz mi kochany, że nie każdy potrafi, więc dla takich osób aby wszystko dokładnie wytłumaczyć jestem ja Smile