Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
youtube panowie co jest grane ??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: youtube panowie co jest grane ??? (/Temat-youtube-panowie-co-jest-grane-81514)



youtube panowie co jest grane ??? - hutas22 - 09-12-2013 05:30

witam mam pytanie mieliscie kiedys tak ze wrzuciliscie film on byl w wyszukiwarce a kilka dni pozniej zniknol z wynikow wyszukiwania z youtube a nie zostal usuniety ja tak mam teraz ?? Co jest grane ??


RE: youtube panowie co jest grane ??? - Driver494 - 09-12-2013 06:06

Może inni mają po prostu lepsze wyniki (więcej wyświetleń, łapek i komentarzy). Nigdy nie słyszałem o banie na same wyszukania Smile


RE: youtube panowie co jest grane ??? - Nicktim - 09-12-2013 06:49

Jest to normalne. Jeżeli twój filmik był w topce to również inny filmik musiał z niej zniknąć.


RE: youtube panowie co jest grane ??? - boob92 - 09-12-2013 07:43

mi nigdy filmik nie "zniknoł"


RE: youtube panowie co jest grane ??? - TastemanPL - 09-12-2013 09:07

Jest tak często. Mi nawet nie powrócił jeden :/


RE: youtube panowie co jest grane ??? - hutas22 - 09-12-2013 09:34

wlasnie widze ze filmik jest w google w wyszukiwarce ale dalej go nie ma na youtube w wyszukiwaniach lol XD


RE: youtube panowie co jest grane ??? - kalutor - 09-12-2013 22:07

(09-12-2013 05:30)hutas22 napisał(a):  witam mam pytanie mieliscie kiedys tak ze wrzuciliscie film on byl w wyszukiwarce a kilka dni pozniej zniknol z wynikow wyszukiwania z youtube a nie zostal usuniety ja tak mam teraz ?? Co jest grane ??

W tłumaczeniu na język ojczysty, powinno to wyglądać tak:

Witam
Mam pytanie, czy mieliście kiedyś tak, że wrzuciliście film który znajdował się w wyszukiwarce, a kilka dni później zniknął z wyników wyszukiwania YouTube, chociaż nie został usunięty? Ja właśnie mam taką sytuację; o co może chodzić?

P.S Panie także znajdują się na forum...
Natomiast co do pisowni - jeśli nie możesz uszanować samego siebie, to uszanuj innych użytkowników...