Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turniej Haxball [Grudzień 2013] - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Turniej Haxball [Grudzień 2013] (/Temat-Turniej-Haxball-Grudzien-2013-81456)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Turniej Haxball [Grudzień 2013] - Krissu - 08-12-2013 11:42

Świąteczne Mistrzostwa o tron Zarabiam.com w Haxball!

Regulamin

1. Turniej odbędzie się na zasadach: Jeden na jednego (1 vs 1).
2. Zapisy trwają do godziny 23:59 dnia 10.12.2013.
3. Zapisać do turnieju może się każdy użytkownik, który ma konto na Zarabiam.com założone nie później, niż 8.12.2013.
4. Faza turniejowa zależy od liczby graczy. Jeżeli będzie maksymalnie 16 graczy - będzie tzw. CUP. Jeżeli zapisze się przynajmniej 32 osoby lub więcej - w takim przypadku zostaną zorganizowane eliminacje. Zostanie rozegrana tzw. faza grupowa.
5. Podczas mecz gramy 2 połowy po 3 minuty, aby nie było sprzeczności, kto w której drużynie chce grać. Pierwszą połowę gramy jako RED, drugą jako BLUE. Gramy BEZ LIMITU BRAMEK.
6. Punktacja fazy grupowej:
  • Wygrana spotkania - 3 punkty.
  • Remis spotkania - 1 punkt.
  • Przegrana spotkania - 0 punktów.
  • W przypadku nierozegrana meczu, zawodnicy otrzymują 0 punktów, a bilans bramek się nie zmienia.
  • W przypadku, gdy jeden z zawodników wyraża chęć gry, a drugi nie odpowiada bądź nie chce rozegrać meczu, przysługuje mu walkower. Zawodnik taki otrzymuje 3 punkty, a wynik meczu wynosi 3:0.

Punktacja rozgrywek CUP:
  • Do kolejnej rundy przechodzi bezpośredni zwycięzca spotkania.
7. W przypadku równej liczby punktów przechodzi zawodnik z lepszym bilansem bramek (w pierwszej kolejności brana jest pod uwagę różnica, następnie bramki strzelone, a w ostateczności bramki stracone).
8. Jeżeli w fazie CUP wynik z pierwszej i drugiej połowy będzie się równał (gracz 1 i gracz 2 mają tyle samo strzelonych bramek jak i straconych) zostanie rozegrany dodatkowy mecz, czyli gramy do ZŁOTEGO GOLA. Kto pierwszy strzeli bramkę - przechodzi dalej.
9. Dokładny wynik meczu powinien zostać umieszczony w tym temacie.
10. Gracze powinni posiadać screeny z wynikami, na wypadek kontrowersji.
11. Gramy na nickach z forum, by nie było problemu z kontaktem (także w celu sprawdzenia konta).
12. Mecz finałowy oraz o 3 miejsce zostanie rozegrany na boisku Classic, 2 połowy po 5 minut, bez limitu bramek. W przypadku remisu, należy rozegrać dodatkowe 5minut.

Ustawienia stołu

Zasady gry

Zasady są bardzo proste, tak jak i cała gra: strzelamy bramkę przeciwnikowi (jak w Lidze Mistrzów).
  • Sterowanie: strzałki
  • Strzał: X, spacja, Ctrl, Alt, Shift

Nagrody
  • 1miejsce: 200 FG
  • 2miejsce: 100 FG
  • 3miejsce: 50FG
Całkiem możliwe, że lista nagród ulegnie zmianie! (Jeśli chciałbyś zostać sponsorem, napisz do mnie na PW)
FG sponsoruje administracja forum.

Informacje dodatkowe

1. Lista graczy zostanie podana po zakończeniu zapisów. Następnie komputer wylosuje przeciwników (ja nie będę wtedy miał nic do czynienia z losowaniem).
2. W tym temacie zostaną uwiecznione wszystkie informacje o turnieju (kto z kim gra, ile bramek strzelonych, ile straconych).
3.Macie jakieś pytania? Zadawajcie je w tym temacie!