Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach (/Temat-BTC-Bitcoiny-za-ogladanie-reklam-oczywiscie-na-botach-81450)

Strony: 1 2 3


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - Eminey - 09-12-2013 19:11

(09-12-2013 16:57)Matixio napisał(a):  Dlaczego jak wpisałem 17 captachy wszedłem na coinbox i mam tylko kase za 10 ??

http://scr.hu/7k0/vcdkl
To jedna z wad tego programu: nie sprawdza czy kody zostaly wpisane dobrze...


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - czak_norris - 09-12-2013 19:19

Bot niestety nie wie, czy przepisałeś captchę poprawnie i i tak przechodzi dalej.


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - Matixio - 09-12-2013 20:01

Ok dzięki za wyjaśnienie Smile


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - Pole - 09-12-2013 20:34

Co to znaczy "Your payment has been sent to coinbox.me''?? -Świeżak Undecided


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - czak_norris - 09-12-2013 23:09

Jak przechodzisz na coinbox.me, to wpisujesz swój adres portfela i widzisz ile zebrałeś BTC - transakcje są wysyłane zbiorczo, żeby zminimalizować prowizje.


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - Eminey - 10-12-2013 16:55

Ponawiam pytanie o mozliwosc dodania nowych stron.

Probowalem rozkompilowac program, ale niestety nie bardzo sie na tym znam i niewiele mi to dalo :/


Aha i system powiadamiania o nowej kolejce uwazam za slaby.
Za pierwszym razem (po pierwszych 30 minutach) zmienia sie ikonka i pojawia sie dymek. Pozniej juz tylko to drugie - a i tak nie jest to dla mnie widoczne Undecided


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - JuNiOrSoDa - 10-12-2013 17:25

Nie wiem po co wstawiasz program FreeBitcoin skoro ja go wstawiłem?facepalm


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - Eminey - 10-12-2013 18:52

(10-12-2013 17:25)JuNiOrSoDa napisał(a):  Nie wiem po co wstawiasz program FreeBitcoin skoro ja go wstawiłem?facepalm
Zeby nazbierac bitcoinow, jak ktos zapomni swoj adres wpisac Smile


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - asiorek - 10-12-2013 20:50

a można jakoś zmienić w tym 'bocie' adres na swój ? Big Grin


RE: [BTC] Bitcoiny za oglądanie reklam - oczywiście na botach - Eminey - 10-12-2013 22:26

(10-12-2013 20:50)asiorek napisał(a):  a można jakoś zmienić w tym 'bocie' adres na swój ? Big Grin
Jak wlaczasz program, to pojawia sie automatycznie...wiesz jaki.

Mozesz oczywiscie wkleic swoj. Niestety nie da sie ustawic automatycznie, zeby byl Twoj.
Nie wyskakuje tez prosba o numer - tak jak w programie to BitVisitora...