Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
przenosiny do scamu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: przenosiny do scamu? (/Temat-przenosiny-do-scamu-81435)

Strony: 1 2


przenosiny do scamu? - Verb22 - 07-12-2013 22:04

easysub nie wyplaca juz od 2 tygodni. Dlaczego promujecie ten złodziejski serwis? Nie ma kontaktu, e-maila, nie ma do kogo napisać. Zwineli sie i udają niewinątka. a serwis dalej siedzi.


RE: przenosiny do scamu? - Majka - 07-12-2013 22:06

(07-12-2013 22:04)Verb22 napisał(a):  easysub nie wyplaca juz od 2 tygodni. Dlaczego promujecie ten złodziejski serwis? Nie ma kontaktu, e-maila, nie ma do kogo napisać. Zwineli sie i udają niewinątka. a serwis dalej siedzi.

ogarnij trochę Idea


RE: przenosiny do scamu? - Verb22 - 07-12-2013 22:09

up

co ogarnąć? Masz gdzieś kontakt do nich? Co ci napisali? Jaką wymówke? Ze przenoszą konto? Dlaczego zlecilem wyplate na pp i mi ją cofnęli bez powodu. Czekam juz pol miesiaca na wyplate a ich wymówki mam gdzieś. Typowe odraczenie egzekucji.


RE: przenosiny do scamu? - sqmany - 07-12-2013 22:23

Codziennie odpisują na forum, czytaj główny temat... Cofnęli przelewy abyśmy mogli je zlecić poprzez przekaz pocztowy(jeżeli chcemy)


RE: przenosiny do scamu? - DDK - 07-12-2013 22:23

Jak ma być wypłata na PP skoro mają przenosiny na inne konto? Wink Najpierw chyba trzeba ten PayPal doładować. Wprowadzili przekaz pocztowy, więc możesz zlecić sobie i listonosz przyniesie hajs do domu. Czego więcej chcieć? Smile


RE: przenosiny do scamu? - boob92 - 07-12-2013 22:29

DDK, cyknij fotkę temu listonoszowi i wrzuć do galerii Wink


RE: przenosiny do scamu? - Symbian - 07-12-2013 22:32

Ciekawe tylko czy hajs będzie się zgadzał co do złotówki Lol akurat 1 złotówka u mnie bedzie Lol


RE: przenosiny do scamu? - DDK - 07-12-2013 22:47

(07-12-2013 22:29)boob92 napisał(a):  DDK, cyknij fotkę temu listonoszowi i wrzuć do galerii Wink

Po 1. Po co miałbym robić mu zdjęcia bez jego zgody?
Po 2. Nie wrzucam swoich zarobków do galerii Smile


RE: przenosiny do scamu? - themate0 - 07-12-2013 22:48

hajs prosto do domu, od podatku rozliczać się nie trzeba (choć można), czego chcieć więcej?


RE: przenosiny do scamu? - szykiryki - 07-12-2013 23:07

Czego chcieć więcej? Yyy...codziennych wypłat na konto bankowe?
Już to widzę, jak easy codziennie biega na pocztę wysyłać paczki (jakby nie mogli zlecić PRZELEWÓW POCZTOWYCH), które, przy sprzyjających wiatrach, będą szły kilka dni...

Ja cierpliwie czekam na założenie przez nich konta. Mam nadzieje, że przed świętami się wyrobią.
BTW, wczoraj wypowiadał się w tv koleś z poczty i polskiej i mówił, że jeśli ktoś chce otrzymać paczkę przed 24 grudnia to powinien ją nadać najpóźniej 12 grudnia, także tego... liczę, że przelew bankowy pójdzie szybciej Wink

Ja się rozliczam ze wszystkich dochodów uzyskiwanych w sieci, a jest ich kilka, dlatego nie rajcuje mnie kasa w paczce.