Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Video] Tutorial , jak umiescic gateway na stronie [ FC] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Video] Tutorial , jak umiescic gateway na stronie [ FC] (/Temat-Video-Tutorial-jak-umiescic-gateway-na-stronie-FC-81434)



[Video] Tutorial , jak umiescic gateway na stronie [ FC] - bodek7654 - 07-12-2013 22:02

-------------------------------------------------
Witam
ostatnio pomoglem 5 osobom umiescic wlasnego gatewaya na stronie i pomyslalem ze inni tez mozliwe ze chcieli by takie "cudo" miec na stronie ale zabardzo nie wiedza jak to zrobic , a tym bardziej do kogo sie z tym zglosic
wiec nakrecilem video poradnik który opisuje krok po kroku jak takie cos zrobic "pod obrazek"

gateway wstawiam w serwisie FC , niewiem jak jest w innych ale mysle ze podobnie , a tym bardziej mozna zrobic analogicznie wedlug moich krokow
mysle ze sie przyda , jezeli komus sie spodoba [ + ]
-------------------------------------------------



-------------------------------------------------
W załączniku [plik txt] podalem prosty kodzik do obrazka , ktory po kliknięciu na niego bedzie uruchamial gateway

Link do pluginu hana code insert : http://wordpress.org/plugins/hana-code-insert/

Jezeli ktos chcialby podpiąc coś innego niz obrazek pod gateway lub jezeli jest to bardziej zlozony kod JS lub Css prosze pisac zapytania w komentarzach, moze cos poradzimy
-----------------------

Kopiowanie bez mojej zgody jest zabronione

------------------------
Muzyka Album Mirage :
1 .16 - Armin Van Buuren - Youtopia
2. 11 - Armin Van Buuren - Down To Love (Ft. Ana Criado)
------------------------


RE: [Video] Tutorial , jak umiescic gateway na stronie [ FC] - comanche - 12-12-2013 10:18

Bardzo ladnie pokazane wszystko, dobra robotaSmile


RE: [Video] Tutorial , jak umiescic gateway na stronie [ FC] - Zloty - 12-12-2013 16:29

Wszystko przejrzyście nagrane
Użytkownik bodek pomógł mi zamieścić gatewaya na stronie i jestem z tego bardzo zadowolony.
Zarówno z Gatewaya jak i z zarobków które on generuje Smile
Leci repucik


RE: [Video] Tutorial , jak umiescic gateway na stronie [ FC] - elbowndg - 15-01-2014 03:53

No i swietnie, myslałem że będzie to trudniejsze okazało się całkiem łatwe dzięki temu poradnikowi Smile
Dzięki!


RE: [Video] Tutorial , jak umiescic gateway na stronie [ FC] - bodek7654 - 15-01-2014 14:21

(15-01-2014 03:53)elbowndg napisał(a):  No i swietnie, myslałem że będzie to trudniejsze okazało się całkiem łatwe dzięki temu poradnikowi Smile
Dzięki!

i o to chodzilo Cool