Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! (/Temat-Juz-po-DWOCH-SHOPowych-restockach-8143)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - blackjoe - 07-06-2010 15:36

I dlatego lockerz robi im własne restocki żeby mieli z kimś szanse Tongue


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - mati852a - 08-06-2010 14:52

Zanim uruchomią shop dla reszty świata zrobią jeszcze nie jeden restock dla usa, nie wiem czy oni się odgrywają za to że us przegrało march redness i nie uczestniczyło w tym restocku ?! jakoś sobie nie przypominam żeby nam kiedykolwiek powtórzyli restock, kiedy większość userów miała błędy i nie mogła nic zamówić. A restocki za zakupy w shopie są po prostu śmieszne nie dość że się ma nagrodę którą się kupi (w większości za niską lub żadną dopłatą), ma się jeszcze dostęp do restocku! Proste jest to że gdyby tylko shop był dla wszystkich, każdy by coś kupił by mieć udział w restocku, więc nie widzę najmniejszego sensu by dawać hamburgerom dodatkowe restocki !!!


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - wesolutki - 08-06-2010 21:22

(08-06-2010 14:52)mati852a napisał(a):  Zanim uruchomią shop dla reszty świata zrobią jeszcze nie jeden restock dla usa, nie wiem czy oni się odgrywają za to że us przegrało march redness i nie uczestniczyło w tym restocku ?! jakoś sobie nie przypominam żeby nam kiedykolwiek powtórzyli restock, kiedy większość userów miała błędy i nie mogła nic zamówić. A restocki za zakupy w shopie są po prostu śmieszne nie dość że się ma nagrodę którą się kupi (w większości za niską lub żadną dopłatą), ma się jeszcze dostęp do restocku! Proste jest to że gdyby tylko shop był dla wszystkich, każdy by coś kupił by mieć udział w restocku, więc nie widzę najmniejszego sensu by dawać hamburgerom dodatkowe restocki !!!

Skończ narzekać i przypomnij sobie, że ostatnio po błędzie captcha, restock był na nowo bez wpisywania kodów! Najbardziej wkurza mnie to, że ludzie wiedząc iż lockerz jest amerykańskim serwisem (wiadome dla swoich lepiej) to jeszcze daje reszcie świata nagrody za darmo (nie licząc niewielu godzin spędzonych przed lockerz). Ciesz się, że w ogóle masz dostęp do takiego serwisu bo równie dobrze mogli takich narzekających polaczków jak ty pominąć.


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - Yanke$ - 09-06-2010 05:37

wesolutki napisał(a):to jeszcze daje reszcie świata nagrody za darmo
A myślisz, że to jest łaska z ich strony ? Nawet nie masz najmniejszego pojęcia ILE kasy oni biorą miesięcznie... Mogliby zrobić na pewno z pięć restocków co miesiąc(i jeszcze sporo by na tym zarobili). Odświeżenia strony, sprzedawanie dailies (z odpowiedziami), filmiki i sklep. To mało ? A co faworyzacji przyznaję rację, ale to normalne i jakoś trzeba z tym żyć i liczyć na farta. Tongue


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - picio - 09-06-2010 14:13

mi udało sie zdobyć
[Obrazek: wygranalockerz.png]

i dzisiaj dostałem potwierdzenie

Dear Lockerz Member:



Congratulations! Your PTZ Place order has been approved! You will receive a shipping confirmation once your prize leaves our warehouse.



If you live in the US, please allow one week for delivery. If you live outside the US, please allow 14 to 21 days for delivery. Please note: members are responsible for all applicable taxes and duties (including, but not limited to, country-specific import duties and taxes). If you refuse the prize for any reason, penalties will apply.



If you ordered a Desktop, an electronic gift card or PayPal deposit, you should receive your code in 5-7 days.



If you ordered a Cool Gift, Guarantee Your Prize or Write a Daily Question, you'll receive a email from a Lockerz staff member providing further information in 5-7 days.



Thanks for being an early member of Lockerz. It's members like you who are helping us build the best site around. We look forward to offering you more amazing prizes, new features and even more ways to earn PTZ!



All our best,



The Lockerz Crew


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - Sglaz3 - 09-06-2010 21:06

hmmmm ja na lockerz już raczej nie wchodzę bo zauważyłem że sie NIE OPŁACA...


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - blackjoe - 09-06-2010 22:27

Sglaz3 jak się nie chce to się nie opłaca, żadna nagroda sama do ciebie nie przyjdzie!


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - fotopolipoliali - 10-06-2010 16:42

Zobaczmy


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - SZAFI - 10-06-2010 18:23

Ja tam czekam na czerwcowy restock, może uda mi się zgarnąć Ipod Touch 32 GB Big Grin


RE: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - wesolutki - 11-06-2010 14:59

(09-06-2010 05:37)Yanke$ napisał(a):  
wesolutki napisał(a):to jeszcze daje reszcie świata nagrody za darmo
A myślisz, że to jest łaska z ich strony ? Nawet nie masz najmniejszego pojęcia ILE kasy oni biorą miesięcznie... Mogliby zrobić na pewno z pięć restocków co miesiąc(i jeszcze sporo by na tym zarobili). Odświeżenia strony, sprzedawanie dailies (z odpowiedziami), filmiki i sklep. To mało ? A co faworyzacji przyznaję rację, ale to normalne i jakoś trzeba z tym żyć i liczyć na farta. Tongue

Po pierwsze nawet nie wiesz jak duże mam pojęcie o tego typu serwisach, zarobkach, zasadzie działania, ogromnych problemach z nimi związanych, po drugie tak robią łaskę bo skoro należysz do grupy ludzi, którzy potrafią tylko włączyć komputer i pośmigać po internecie nie wiedząc nawet skąd biorą się tld, które wpisujesz odwiedzając strony to tak gadasz. Po trzecie skoro to taaaaaaakaaa kasa dla nich i niewiele przy tym pracy i w ogóle to jest tak kolorowo, że szok to zrób polskiego lockerza i ciesz się wypchanym kontem w banku. Jaki problem?