Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już po DWÓCH SHOPowych restockach! (/Temat-Juz-po-DWOCH-SHOPowych-restockach-8143)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Już po DWÓCH SHOPowych restockach! - Tech - 04-06-2010 00:02

[Obrazek: specials.png]

Tak, już po bonusowym restocku dla osób, które zakupiły coś ze sklepu! Trudno mi coś napisać, bo nie miałem do niego dostępu, jednak wiem, że kilka ciekawych rzeczy z elektroniki powróciło. Jakie?

- Telewizor Samsung HD, 40 cali
- Kamera Flip Ultra HD
- Netbooki!

i wiele więcej!

Restock rozpoczął się równo o 00:30 naszego czasu. Z dobrych źródeł wiem, że nie był on jakiś cudowny - nawet przy zmniejszonej ilości ludzi, już po niespełna 2min nie było nic ciekawego do zamawiania. Nie obyło się także bez problemów - niektórzy nie mogli się zalogować, choć wcześniej kupili przedmioty ze sklepu.

Ogólnie restock ten nie należał do wybitnych. Nagrody rozeszły się tak szybko jak zwykle, więc możemy sobie tylko wyobrażać co dopiero by było gdyby więcej ludzi miało do niego dostęp.

To tyle. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na generalny restock pod koniec czerwca i otwarcie sklepu dla Polski Big Grin

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DRUGI RESTOCK

//edit: Jako, że Lockerz było świadome faktu, że wiele ludzi, którzy dokonali zakupu w sklepie, przez błędy na stronie nie mogło się zalogować, zdecydowali się oni ZROBIĆ JESZCE JEDEN RESTOCK, który rozpoczął się około godziny 23:40 w piątek. Nie znam za bardzo szczegółów, ale wiem, że netbooki i słuchawki niestety nie powróciły. Podobno droższe wersje iPadów i Macbooków (w tym ten za "tylko" nieco ponad 6k ptz) stały po kilkanaście, a może nawet więcej minut.


Załapałeś się na te uzupełnienia? Chcesz się podzielić emocjami/wrażeniami. Nie krępuj się i wypowiedz się tutaj Tongue



RE: Już po SHOPowym restocku! - mikolaj90 - 04-06-2010 07:51

Na pewno nikt nic nie wziął bo restock był dla U.S.A Wink


RE: Już po SHOPowym restocku! - Gumowy - 04-06-2010 07:53

Jak kupiłem w sklepie jakiś śmiec a i tak nie mogłem sie zalogowac Undecided Pozatym nie było bonów PP.


RE: Już po SHOPowym restocku! - kwasu123 - 04-06-2010 08:08

dziwne....Mi chodzi ptzplace ale niemoge sie zalogowac ;p pisze ze nie jestem tym co kupiłem cos w szhop;p=]


RE: Już po SHOPowym restocku! - Marczyk - 04-06-2010 08:13

Restock jeszcze trwa ! Jeśli chcecie coś wygrać i "kupiliscie" coś w sklepie , to tapetki pewnie jeszcze są !
Lockerz przewidziało że sporo osób(z reszty świata) kupiły jakiś badziew w sklepie tylko aby wbić na restock i wziąść PP z myślą że go dostaną. Lockerz = cwane lisy.


RE: Już po SHOPowym restocku! - Mateusz5511 - 04-06-2010 08:17

skasowane


RE: Już po SHOPowym restocku! - matt88 - 04-06-2010 08:18

Nie po restocku, bo restock nadal trwa ;p Jest jeszce tv samsung , imac, troche filmow i pare rzeczy z brands we love..
Ja sie moge na niego zalogowac no ale nic z tego bo nie ma i nie bylo bonow pp ;p

(04-06-2010 07:51)mikolaj90 napisał(a):  Na pewno nikt nic nie wziął bo restock był dla U.S.A Wink

Restock nie byl dla U.S.A, a dla tych ktorzy kupili cos w shopie ! Ja jakos z U.S.A nie jestem i mam dostep ?!
Takze bledna ta twoja pewnosc ze nikt nic nie kupil, bo jesli ma sie gdzie wyslac do Ameryki to spokojnie mozna bylo cos wziasc...


RE: Już po SHOPowym restocku! - BartuS - 04-06-2010 08:40

@matt88 + za info
A tak wgl. to ja sobie śpię, a tu nagle o 0:30 mnie mój iPodzik z LockerzWatcherem mnie budzi i ma informacje na tapecie "RESTOCK ! Go to PTZPlace.Lockerz.com" I dzwięk wnerwiający, więc wstałem ;d Oczywiście nie mogłem się zalogować, ale już wiem, że mam szansę na czerwcowym restocku z nim ;]

Moje spostrzeżenia:

Zmienili linki:
Logowanie: cheddar.php - Nie próbujcie używać linków z generalnego majowego restocku ;]
Restock trwa 9h ? Coś tu nei halo. Czyżby Lockerz martwiłby się o śpiących, nic nie wiedzących o restocku Hamburgerach ? Ciekawe...

To tyle. Bardzo dziwny restock...

Edit // Już nei oszukujmy się "The special SHOP redemption is now live at http://ptzplace.lockerz.com/" powinno być "The special US redemption is now live at http://ptzplace.lockerz.com/"


RE: Już po SHOPowym restocku! - mati852a - 04-06-2010 08:50

tak, restock dalej trwa, długo się trzyma tv ;D


RE: Już po SHOPowym restocku! - balerys - 04-06-2010 08:53

za ile ptz jest tv ? bo ja niemoge sie zalogowac bo nic nie kupiłem w shopie.