Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs btc spekulacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Kurs btc spekulacje (/Temat-Kurs-btc-spekulacje-81403)

Strony: 1 2 3 4 5


Kurs btc spekulacje - ryback - 07-12-2013 14:23

Dzis mozna powiedziec ze banka pekla i kurs btc spadl do ok 1650 zl
teraz sie troche odbil
Podyskutujmy na temat dalszego kursu tej kryptowaluty
Czy trzymac i czekac na napelnienie kolejnej banki przez Chinczykow czy moze obracac nim na gieldzie i czekac na chwilowe spadki i gorki


RE: Kurs btc spekulacje - nitram - 07-12-2013 14:53

Zależy ile masz jak 1-10 btc to mogłeś juz dawno sprzedać jak kurs był na poziomie 1000$ ale wiadomo każdy chce wiecej, teraz jedni mówią ze pójdzie w dół inni ze w gore. Zależy za jaka kwotę kupiłeś twoje btc jak kupowałes wtedy gdy kurs był na poziomie 1000$ i liczyłeś ze bedzie 1500$ no to nie pozostaje nic innego jak czekać az tyle osiągnie albo przynajmniej dobije do 1000$ jak kupowałes za mniej czyli za 100-500$ to teraz każda chwila jest dobra na sprzedanie bo jesteś na plusie, proponowałbym obserwować jak sie to potoczy. Osobiście mogłem dzisiaj kupic jak był kurs 400 ale to trwało chwile i przegapiłem moment a teraz byłby ładny zysk, trudno musze czekać na kolejny spadek, a martwić sie nie musze kiedy sprzedać bo juz wyprzedalem wszystko co miałem.


RE: Kurs btc spekulacje - ryback - 07-12-2013 15:12

kupowalem po 3000 i jest tego z 11
teraz udalo sie przelac 5 ysi na gielde ale kurs ok 2500
i teraz pytanie czy pojdzie w dol czy go goryBig Grin


RE: Kurs btc spekulacje - nitram - 07-12-2013 15:19

No to można powiedzieć ze kupiłeś w najgorszym momencie, ja bym teraz nie sprzedawał bo wyjdziesz na duży - chyba ze zainwestowałes wszytskie oszczędności i teraz nie masz za co chleba kupic to 1 btc sprzedaj i miesiąc jakos przeżyjesz Big Grin


RE: Kurs btc spekulacje - Xullrae - 07-12-2013 15:29

W styczniu raczej podskoczy, kiedy BTC i LTC zostanie wprowadzone do sklepów, ale kto to może przewidzieć?
Jak wiemy kryptowaluty są niemal nieprzewidywalne, jedni mówią że ta cena która teraz jest to bańka inni, że tak się utrzyma, ale według mnie tego się nie da określić.


RE: Kurs btc spekulacje - Domel32 - 07-12-2013 15:53

Według mnie wzrost ceny BTC był za szybki i za intensywny a tak wiecznie nie może być. Aktualna cena BTC to prawdopodobnie ruch korekcyjny i po jakimś czasie cena wzrośnie do poziomu ,na którym była (to tylko spekulacja) Smile


RE: Kurs btc spekulacje - ryback - 07-12-2013 22:03

jesc mam za co wiec nie sprzedaje
czekam co pokaze grudzien a mysle ze na bank po wprowadzeniu do sklepow btc cena jego wzrosnie


RE: Kurs btc spekulacje - Mauorycy - 07-12-2013 22:12

Ja też tak myślę Smile Prawie zawsze "giełda" przed końcem roku działa nieco inaczej...Święta, sylwester itp...Ceny walut idą w dół..Nie muszę się chyba rozpisywać dlaczego...Po nowym roku BTC powinien na nowo wrócić z porządnym kursem Smile


RE: Kurs btc spekulacje - patryk006 - 07-12-2013 22:44

Czemu ludzie chcą inwestować wtedy kiedy btc osiągał największe wzrosty ...
W ciut dłuższym przedziale czasowym btc powinien spaść (na to przynajmniej liczę) ale ogólnie wysoki kurs raczej będzie już utrzymany (sporo osób czeka na spadki aby kupić , więc automatycznie jak tylko spadnie to zaraz poleci do góry).

W perspektywie jeszcze dłuższego okresu czasu raczej będzie wart więcej niż obecnie


RE: Kurs btc spekulacje - ryback - 07-12-2013 23:39

a teraz z innej beczki dla posiadaczy mocy obliczeniowe w kopalni cex - kurs piekny na sprzedaz to raz a dwa we wtorek zmiana trudnosci wiec wyprzedajemy udzialy
na bank spadna po tej zmianie !!!