Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AW surveys - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AW surveys (/Temat-AW-surveys-8139)

Strony: 1 2


AW surveys - marekkk - 03-06-2010 22:49

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=kich1994




A wiec tak, jeśli nie masz konta na paypal to będziesz je musiał założyć paypal.pl,tutaj instrukcja dla mniej obeznanych:
1. Wchodzimy paypal.pl, wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze
za oglądanie reklam.
2.Wchodzimy na stronę
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=kich1994

z tego linku dostajemy bonus 10$
3.W prawym górnym rogu kliknij na Create A Free Account,za zarejestrowanie się na tej stronie dostajesz 2$
4.Dla mniej obeznanych z językiem angielskim pozwoliłem sobie zrobić stosowną instrukcję:
UserName:Wybierasz swój nick
Password: Hasło
First Name: Twoje imię
Last Name: Twoje nazwisko
Gender: Jakiej jesteś płci,jeśli kobieta to female,mężczyzna male
Age: Twój wiek
Email Address: Twój adres e-mail

Kiedy wypełnisz już cały formularz razem z przepisanym kodem klikasz Create Free Account
5.I już masz konto,teraz klikasz w linki podane na stronie i w wolnym polu piszesz "nice" albo "good site"
6.Po kliknięciu wszystkich linków zarobiłeś 27$,minimum do wypłaty to 75$,za polecenie strony otrzymujesz 1.25$
7.Jeśli chesz sprawdzić ile już zarobiłeś to pod linkami jest tabela i jest wszystko w niej zawarte
8.Jeśli uzbierasz minimum do wypłaty klikasz Redeem Money i wypłacasz na wcześniej założone konto Paypal.
9. Uzbierales minimum 75$, a wiec możesz zrobic z nimi co chcesz.Smile

Nie jest to jakaś badziewna strona typu bux gdzie na wypłatę czekasz ponad pól roku.
Pieniądze na PayPal pojawiają się w kilka sekund.

PS.Ja tego używam jest super, tez proste w użyciu, i najważniejsze szybko pieniądze sie pojawiają na PayPal. Naprawde warto.

jeszcze raz bonusowy link do rejestracji:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=kich1994


NAPRAWDE POLECAM ZA NIEDŁUGO DOWÓD WPŁATY!!!


RE: AW surveys - SZAFI - 03-06-2010 23:01

SCAM! SCAM! SCAM!

CZŁOWIEKU BUXY DAJĄ 1 CENT ZA KLIKA A ONI DAJĄ PONAD 1 $ !

Lepiej pożegnaj się z tym serwisem Big Grin


RE: AW surveys - metonator_95 - 04-06-2010 15:36

To Jest Scam, Mi Niewyplaca 3 Miesiace, Jak Sie Doczekam To Powiedz, Ok??


RE: AW surveys - SZAFI - 04-06-2010 15:39

(04-06-2010 15:36)metonator_95 napisał(a):  Jak Sie Doczekam To Powiedz, Ok??

co? jak się TY doczekasz to on ci ma powiedzieć ?
o co ci chodzi ?


RE: AW surveys - Popos - 04-06-2010 16:31

ahaha no ciekawy post Big Grin


RE: AW surveys - sheva - 30-06-2010 14:50

i jak? zarobil ktos chociaz zlotowke na tym?Tongue


RE: AW surveys - darcus23 - 02-07-2010 18:52

mi cos rejestracja nie wypala


RE: AW surveys - tyndyk23 - 03-07-2010 17:35

hehe ja tutaj mialem sporo zielonych i wypalcic nie moglem. to jest fakeSmile


RE: AW surveys - Tazune - 12-07-2010 13:25

SYF SYF SYF I JESZCZE RAZ SYF!!!
Po 1 trzeba zdobyć 75$ bo już nie pamietam żeby wypłacić dojrze co sie namęczyłem to jeszcze nie wypłacił mi żal nie polecam !!!!!!!!!!!


RE: AW surveys - Diabel - 07-09-2010 18:09

ja ogolnie bym nie krzyczal ze to sa scamy ( choc ten moze byc ;P ) jezeli nie mamy na to dowodow ... Raz tez sie spotkalem z takim serwisem gdzie na wiekszosci for ( dodam ze to byl serwis z uploadem) zostal zablokowany ze niby scam ale sprawdzilem go i okazalo sie ze bajka. rzadko sciagali ale od 1 sciagniecia mialem 0,25$ - 0,5$ wystarczylo tylko pokombinoac i wiedziec jak i gdzie upac. bez wysilku wpadalo 15$ miesiecznie ( wpadalo bo teraz niemam czasu sie tym juz zajac ;] praca mnie pochlania;p)