Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposób zarabiania (/Temat-Sposob-zarabiania-81387)



Sposób zarabiania - creativeD - 07-12-2013 00:59

Witam, chciałbym zacząć zarabiać lecz nie wiem w jaki sposób. PPA odpada nie znam języka angielskiego a promowac pliki tylko w jezyku polskim marne grosze. Subskrybcje SMS, trochę na tym próbuje zarabiać lecz troche mało zarobku.Buxy raczej też, bo z tego to czytałem też marna z tego kasa jak i te Botcoin. Bukmacherka, nie dla mnie. Więcej przegrywam niż wygrywam.Sejfiki i inne pierdoły też odpadają. Poradzicie coś? najlepiej chodzi mi żeby dziennie był zysk 5 zł, najlepiej jak by był tylko komputer włączony i zarabiał na prad i dla mnie te 5 zł pomożecie?


RE: Sposób zarabiania - nokira - 07-12-2013 01:17

Tylko, że na starcie prawie wszystkie metody wykluczyłeś. Zostały Ci inwestowanie, prowadzenie strony internetowej, fanpagea albo kanału na Youtbubie. Jak chcesz zarabiać za właćzonego kompa to autosurfy. 5zł to nie jest dużo ale jednak praktycznie wszystko odrzuciłeś.


RE: Sposób zarabiania - MartinS - 07-12-2013 01:24

Sposobów jest multum, jeden prostszy od drugiego. Nikt Ci nie będzie tutaj pisał poradników, bo od tego jest CAŁE FORUM. Jeśli nie chce Ci się przelecieć po działach, poczytać o kilku sposobach - nie zarobisz nawet tych 5zł.


RE: Sposób zarabiania - JuNiOrSoDa - 07-12-2013 02:47

Jeżeli nie próbując czegoś, z góry piszesz to na straty to nigdy nie zarobisz ..


RE: Sposób zarabiania - luidor - 07-12-2013 07:41

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "zarabianie przez internet" i poszukać w rezultatach. Możesz też poszukać kursów dotyczących zarabiania.
Wykluczyłeś wiele sposobów zarabiania nikt nie mówi, że jest to łatwe i proste. Może jednak łatwiej jest poszukać gdzie popełniłeś błąd, że nie wychodzi Tobie zarabianie.


Sposób zarabiania - Admin - 07-12-2013 09:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.